Debatu o migraci na Primě vyhrál Okamura. Varoval před EU, jejíž politiku vnímá jako migrační hrozbu

spd okamura
Předseda SPD Tomio Okamura
Foto: Facebook Tomia Okamury
Autor: Simona Dvořáčková24. 9. 2021

V předvolební debatě na téma migrace v televizi CNN Prima News vystoupili Tomio Okamura (SPD), Jan Hamáček (ČSSD), Radek Vondráček (ANO) a Zdeněk Ondráček (KSČM). U diváků poté vyhrál Tomio Okamura před Janem Hamáčkem.

reklama

Podle hlasování na CNN Prima News získal předseda SPD Tomio Okamura 46,2 % sympatizantů z řad hlasujících, jako druhý se za ním poté umístil ministr vnitra Jan Hamáček se 43,9 % hlasů. Až daleko za nimi skončili předseda Sněmovny Radek Vondráček s pouhými 7,2 % a komunista Zdeněk Ondráček jako poslední s 2,8 % hlasů.

Šéf SPD kritizoval Evropskou unii, podle něj se EU rovná migrace. “EU rovná se migrace. Pokud budeme v EU, bude jich tu hodně,” pronesl Okamura v debatě na CNN Prima News.

Jako pozitivní příklad, kde s migrací není problém, uvedl rodné Japonsko. “Je potřeba změnit azylový systém. Třeba v Japonsku migranti nejsou. Mají systém postavený tak, že žádný ilegál nemůže dostat dávky,” řekl Okamura.

Evropská unie chce podle něj zlegalizovat nelegální migraci, aby mohl proud migrantů pokračovat. “Problém současné migrační politiky Evropské unie je ten, že chtějí zlegalizovat nelegální migraci. Udělat z ní legální, což je nebezpečnější. Je to horší než kvóty, protože tady není žádný limit. Chystá se nový migrační pakt EU, podepisuje se proti tomu celoevropská petice, musíme tomu zabránit,” burcuje předseda SPD.

Okamura také v debatě předpověděl, že se Evropská unie rozpadne a je potřeba se zaměřit na alternativní projekt. Jako jednu z možností uvádí rozšířenou spolupráci států v rámci V4 (kterou tvoří Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko) plus Rakouska.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
jarin
jarin
2 let

Tento týden vystoupil v ČT europoslanec Peksa(pirát) a Zdechovský (lidovec) s kritikou uskupení V4, jací to jsou potížisti a nejlíp ,kdyby se rozpadlo. No , čučel jsem ,co nás to zastupuje? Vůbec nehájí čechy!! Oni mluví ,jak za Německo!!
Co nás opustili angličani, tak si s námi velká trojka bude dělat co chce? Holt přesně-koho chleba jíš-toho píseň zpívej. Doslova zrádci národa, a korunu tomu pak nasadila p. Jourová s totožným názorem,ta to má dokonce jako úkol do V4 rýt.
Jak mě zamrazilo, když při paralyzaci velvyslanectví v Rusku hned přiskočili němci,že to za nás budou vyřizovat oni!!

Novák
Novák
2 let

K tomu ale potřebuje hlasy nás všech aby Spd dostala minimalně 16.5% a to bude dostatečná síla k prosazování svého programu !! Místo vyhozených hlasu pro Volný blok a další strany co mají pod 3% je potřeba volit Spd !

Novák
Novák
2 let

Je to tak ! Eu a její migrační politika je 6 let nechutná a vuči Evropě zrádcovská ! Eu zasvinila Evropu parazity kterých se budeme horko těžko zbavovat !!! Je potřeba ve velkém volit výrazně protimigrantské strany a hnutí a začit tvrdě bránit hranice státu Eu a tak též ihned deportovat všechny kteří do Evropy vtrhli od roku 2015 !!!

jpcox
jpcox
2 let

Naprostý souhlas, jen SPD je volitelná.

Jiri
Jiri
2 let

V některých probiranych problémech, co se týká EU a NATO s názory Okamury lze plně souhlasit.

Scandaal66
Scandaal66
2 let

Známý mi poradil napsat do vyhledávače Google nejdříve..happy black woman,potom happy asian woman a nakonec happy white woman a zadat obrázky…je to fakt sranda…

reklama
11
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x