Džamila Stehlíková opět vyšetřuje na dálku. Putin je prý nadopovaný, má Parkinsona i nádor

Komentář
Upozorňujeme čtenáře, že následující text je publicistickým článkem, který obsahuje názor autora.
vladimir putin
Vladimir Putin
Foto: Presidential Executive Office of Russia / Creative Commons / CC BY 4.0
Autor: Radek Polívka22. 4. 2022

Bývalá ministryně pro lidská práva se opět pustila do vyšetřování na dálku, tentokrát v případě Putina. Za jedno takové vyšetření čelí žalobě ze strany Hradu, kdy loni na podzim prezidentovi Zemanovi virtuálně diagnostikovala několik nemocí včetně demence.

reklama

Ačkoliv prezident Zeman prošel názorovým veletočem ve vztahu k Rusku a je kritizován za udělení milosti svému známému, dementní, jak tvrdila na podzim Stehlíková, stále očividně není. Bývalá ministryně tak čelí ze strany Hradu žalobě.

Ani tento očividný neúspěch nezabránil Džamile Stehlíkové v dalším virtuálním vyšetření. Tentokrát u ruského prezidenta Putina poté, co se objevil na veřejnosti jeho rozhovor s ministrem obrany.

Putin na videu nevypadá ve své kůži a drží se úzkostlivě stolečku. Je vidět, že to již není ten macho judista, který jezdil do půl těla na koni. Nicméně na diagnózu na dálku bych si netroufnul. Může se stále jednat i o součást ruské propagandy ke zmatení Západu. Ale na to máme jiné internetové odborníky.

Džamila Stehlíková si i přes toto všechno do vyšetření Putina pustila. “Záda jsou v háji, je schvácený korzetem a Parkinsonem, celý oteklý, metabolicky rozvracený, nadopovaný jako Brežněv,” odpovídá si Stehlíková sama sobě na otázku, proč Putin tak rychle zchátral. Podle ní má Putin i nádor. “Dávky kortikosteroidů rostou, nádor také. Paranoik v posledním tažení se sápe po věčné slávě. Bude zatracen,” zakončuje svou diagnózu.

Nikdo by se asi příliš nezlobil, kdyby se Stehlíková tentokrát alespoň do něčeho z toho trefila, ale s její úspěšností vyšetřování na dálku bych na to zase tolik nesázel. Putinovy zdravotní komplikace jsou momentálně v rovině spekulací.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x