Emma Smetana popsala napadení svého partnera na koncertě. Podle svědka to bylo ale všechno jinak

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
emma smetana
Emma Smetana
Foto: David Sedlecký / Creative Commons / CC BY-SA 3.0
Autor: Simona Dvořáčková14. 6. 2022

Bývalá moderátorka DVTV a v současnosti spíše zpěvačka a příležitostná herečka Emma Smetana popsala nepříjemný zážitek, který zažila s partnerem na koncertě ve Žlutých lázních. Partner Jordan Haj, se kterým vychovávají společně dcery Lennon Marlene a Ariel Avu, byl na koncertě podle jejích slov napaden členem ochranky.

reklama

Muzikant Jordan Haj, který zdědil exotické jméno po svém otci, byl napaden na sobotním koncertě. “Jordyho na sobotním koncertě ve Žlutých lázních napadl sekuriťák. Odmítal do areálu vpustit redaktora Aktuálně, který za námi přišel udělat rozhovor. Po půl hodině, kdy jsme to neúspěšně řešili vysílačkami přes produkci festivalu, jsme se pro něj s Jordym rozhodli dojít ke vstupu osobně. Sekuriťák mi vytrhával z ruky pásku, kterou jsem pro novináře donesla a mluvil sprostě. Jordy ho dost důrazně poprosil, aby se choval slušně – a rovnou dostal první ránu. Na zemi pak další dvě,” líčí Emma Smetana děsivý zážitek na svém Instagramu.

Podle Smetany měl její partner velké štěstí. “Děkujeme plastice na pražských Vinohradech za ty tři stehy, asi to bude za pár dní OK. Napadení řeší policie, být to o centimetr vedle, mohly mít moje holčičky poloslepého tatínka. Jordy se v rámci možností drží naprosto obdivuhodné. Ihned po zákroku odjel na koncert s Kapitánem Demo do Trutnova, nechápu,” popisuje dále Smetana, co se dělo po napadení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emma Smetana (@emmasmetana_music)

Server Extra.cz však zveřejnil výpověď svědka, který událost popisuje úplně jinak. “Toho pana aroganta, který na mě působil vylitě, nepleskla ochranka, ale borec, co tam hlídal přívoz. Ve skutečnosti lezl, kam neměl, na molo k přívozu, kam nikdo z bezpečnostních důvodů nesmí. A i když mu to říkal podesáté, nebyl to schopný pochopit. Pak začal být ještě sprostý. Ten týpek vydržel deset minut nechat si nadávat, jaký je koště, m**** a podobně. Má můj obdiv,” vypověděl svědek.

Které verzi věříte více?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Emma Smetana a Jordan Haj patří v současnosti mezi nejznámější páry českého showbyznysu. Pár také nedávno nechvalně proslul kauzou čerpání covidové podpory v době, kdy finanční nouzí ani jeden z partnerů netrpěl. V pozitivním duchu se zase dvojice zapsala společným hudebním počinem v písni BY NOW, která se držela delší dobu i v Youtube trendech.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x