Jaromír Jágr popsal fanouškům pocity po nehodě. Byla to jeho vina

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
jaromir jagr
Jaromír Jágr
Foto: David Sedlecký / Creative Commons / CC BY-SA 4.0
Autor: Simona Dvořáčková25. 5. 2022

Jaromír Jágr dnes dopoledne havaroval v Praze, kdy se střetl se svým autem s tramvají. Odpoledne se slavný hokejista vyjádřil na Instagramu, kde přiznal, že šlo o jeho vinu. Co dalšího fanouškům vzkázal?

reklama

Hokejista se vyzpovídal fanouškům ze svých pocitů po nehodě na Instagramu. “Milí fanoušci, ale i všichni ostatní. Chtěl bych vám jen krátce sdělit, co se dnes stalo, kdy jsem byl součástí dopravní nehody. Byla to moje chyba,” řekl bez výmluv padesátiletý hokejista.

Střetl se s tramvají, která jela velkou rychlostí. “Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já,” píše dále Jágr.

Jaromír Jágr měl podle svých slov velké štěstí. “Všiml jsem si ji půl metru přede mnou, na poslední chvíli. Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu!” vzkazuje.

Slavný hokejista je rád, že nehoda skončila pouze polámaným plechem a nikomu se nic nestalo. “Překvapila mě také a vlastně i zachránila moje KIA, ze které jsem i přes to, jak to hrozivě vypadalo, vylezl bez zranění. Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo. Tímto bych tuto smutnou událost zakončil, napsal.

Jágr zakončil svůj příspěvek poděkováním. “Děkuji všem za pochopení a také za pomoc těm, kteří na místě zasahovali,” poslal vzkaz i zasahujícím záchranářům.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x