Vítěz Survivoru odhalil zákulisní informace. Kolik stála show, žiletky a kam chodili na velkou?

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
vitez survivor
Vítěz Survivoru Vladimír Čapek
Foto: distribuce TV Nova
Autor: Simona Dvořáčková20. 5. 2022

Jsou to přesně dva týdny, co se vítězem Survivoru stal Vladimír Čapek alias Vláďa, který vyhrál titul posledního trosečníka a dva a půl milionu korun k tomu. Vítězný Vláďa v nedávném rozhovoru odhalil několik zákulisních informací, které jste zřejmě ani nevěděli.

reklama

Server Refresher před pár dny vyzpovídal vítězného Vláďu, který odhalil různé pikantnosti pobytu na ostrově. První dotaz mířil hned na to, kam chodili účastníci na záchod. Odpovědí Vládi byla džungle nebo moře. “Zjistili jsme po čase, že lepší je moře. Na malou i na velkou. Je to zvláštní zážitek,” říká s úsměvem Vladimír. “Zvláštnost toho, že jdeš do moře, je ta, že nepotřebuješ nic navíc. Zatímco, když jdeš do džungle, tak potřebuješ něco navíc, nějaký list,” mluví dále o výhodách toalety v moři.

Další dotaz směřoval k dokonale vyholeným podpažím u žen. Vláďa odhalil, že některé podstoupily laserový zákrok, jiné dostaly žiletky. “Bylo to kvůli tomu, aby se necítily před kamerou špatně. U nás chlapů samozřejmě nic. My jsme zarostli úplně všude,” komentuje doslova otázku na tělo Vláďa.

Vláďa take vysvětlil jak to měl se sexuálními choutkami. “Já jsem za celou dobu neměl žádné takové choutky, protože to tělo přejde do úplně jiného režimu, když má malý příjem energie. A je to zvláštní oproti normálnímu životu. Ale tam si tělo samo vyfiltruje, co je důležitý,” říká. Potvrdil také, že v jejich sérii na rozdíl od některých amerických nedošlo na ostrově k žádnému románku mezi dvěma soutěžícími.

A jak probíhala spolupráce s kamerou? “Ze začátku jsme nevěděli, jak si říct o kameru a před ní říct něco důležitého. My jsme si to řekli bokem a oni byli nešťastní z toho, že nemají pro vás (jako pro diváky) zachycené informace, co jsme si říkali. Takže jsme se museli naučit pracovat s kamerou. Spoustu rozhovorů jsme museli dodatečně domlouvat před kamerou, aby byl divák v obraze, i když jsme si to spolu řekli třeba už při cestě zpátky na ostrov. Pak už jsme se to naučili, že máme počkat na kameru a pak to ze sebe teprve vypustit,” vysvětluje vítěz Survivoru.

Vítěz Survivoru se pustil i do srovnání s americkou verzí, kdy spousta fanoušků českou verzi kritizovala například pro dlouhou stopáž epizod. “Ta show stojí strašně moc peněz, bavíme se třeba o částce 100 milionů. U nás se Slovenskem je dejme tomu 18 milionů obyvatel, v Americe jich je daleko víc. Tu show musí něco zaplatit a pokud má takovou sledovanost (jako v Americe), tak si můžou dovolit tu epizodu zkrátit, mít míň dílu a zaplatí se jim to. Zaplatí se jim to i v tom, že svou verzi posílají i do jiných anglicky mluvících zemí. U nás by se to takto prostě nevyplatilo,” vzkazuje Vláďa kritikům.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x