Jaromíru Soukupovi leze moderování na mozek. Doporučuji skončit

Glosa
Názor autora
Upozorňujeme čtenáře, že následující text je publicistickým článkem, který obsahuje názor autora.
jaromir soukup
Majitel a moderátor mnoha pořadů na TV Barrandov Jaromír Soukup
Foto: TV Barrandov
Autor: Simona Dvořáčková18. 10. 2022

Věčný moderátor televize Barrandov a rekordman v moderování pořadů Jaromíra Soukupa, tedy samotný Jaromír Soukup, prožívá v poslední době syndrom vyhoření. Vymýšlí, čím by zaujal diváky, ale nedaří se. Příliš nepomohl ani poslední majstrštyk pana ředitele v podobě pořadu Agáta Jaromíra Soukupa, který se věnuje jeho vztahu s Agátou Hanychovou.

reklama

Po rozchodu s prezidentem Zemanem majitel televize Barrandov názorově otočil o 180 stupňů a přitom udělal tři salta s pěti vruty. Už dávno není fanouškem Zemana, Babiše nebo Okamury, kteří si na jeho televizi užívali výsostného zacházení. Jeho novými koni jsou Miroslav Kalousek, se kterým dokonce sdílí jeden svůj pořad, nebo třeba Michael Kocáb, kterého si rád zve jako svého času Okamuru.

Jaromír Soukup dneška však vypadá stejně falešně jako Jaromír Soukup ve svých slavných Zemanovských dobách, kdy dosahovala jeho televize nejvyšší sledovanosti. Další propad Barrandova nezachránil ani třicátý pořad Jaromíra Soukupa a troufnu si říct, že nezachrání ani jednatřicátý, a dokonce ani Agáta Hanychová. Sledovanost Barrandovu setrvale klesá.

Soukup čím dál častěji přesedlává od politiků k celebritám, ale ani to se nedaří. Vrcholem trapnosti byl například před pár dny odvysílaný pořad VIP svět, který jsem omylem zahlédla, kde se opřel do Jiřiny Bohdalové, kterou prý nemá rád. Už dříve se v rámci tohoto pořadu bezdůvodně pustil i do nedávno zesnulé Hany Zagorové a Štefana Margity.

Jaromír nám vysvětlil dokonce i důvod své nevraživosti vůči Bohdalové. “Já ji neznám, já jsem ji nikdy neviděl. Já jenom říkám, že ji nemám rád. A víte proč ji nemám rád? Ne proto, že by vymetala večírky. Jiřina Bohdalová chodí z večírku na večírek a my ji obdivujeme za to, že v 92 letech je schopna vymetat večírky. Já vás za to neobdivuju, dělejte si, co chcete, mě je to fakt jedno, ale nechte mě právo to komentovat. Já to tady vlastním, jsou to moje média, nechte my právo to komentovat,” uvedl Soukup na začátku zmíněného pořadu.

Moderování tedy našemu nejslavnějšímu (nikoliv však kvalitou, ale jednoznačně kvantitou) moderátorovi očividně již dost leze na mozek, pokud nemá jiná témata než právě tato, kterými by zaujal své 3 procenta diváků. Je téměř jisté, že žádné nové diváky se mu již získat nepodaří. Nakonec možná dojde i k tomu, že Jaromír Soukup bude moderovat pořady, na které se bude dívat už jenom sám Jaromír Soukup (a možná ještě Agáta Hanychová).

Známé přísloví praví, že v nejlepším se má skončit. V tomto případě bude stačit pouze skončit, a to pro dobro samotného pana Soukupa. Dalších 180 stupňů s třemi salty a pěti vruty by ho mohlo připravit o rozum nadobro.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x