Ministr Roman Prymula pobavil na Twitteru. Sex povolen, ale jen s prověřeným partnerem, odpovídá uživatelce

prymula twitter
Ministr zdravotnictví Roman Prymula
Foto: Twitter Romana Prymuly
Autor: Petr Karásek26. 9. 2020

Nový ministr zdravotnictví si pro lepší komunikaci s občany teprve včera založil Twitter a už stihl pobavit.

reklama

Včera na svém nově založeném Twitteru napsal svůj první příspěvek, ve kterém žádá občany, aby zůstali přes deštivý víkend raději doma a četli si knihu. “Byl mi založen Twitter. Děkuji kolegům ze @ZdravkoOnline. Chci požádat všechny naše spoluobčany, aby využili deštivého prodlouženého víkendu k tomu, aby zůstali doma. Četli si knížky, dívali se na filmy a užívali si rodinu. A nainstalovali si @RouskaE. Pomohou omezit šíření viru,” napsal Prymula na Twitter.

Řada lidí se na ministra poté vrhla s nejrůznějšími dotazy, Prymula pak překvapil tím, že na některé odpovídal, a to i vtipně. Není divu, že za den nasbíral již 5000 sledujících.

Nejvíce pikantní dotaz nabídla uživatelka Eva, která se ptala na to, zda může doma provozovat sex. Prymula měl jasno. “Tyto aktivity jsou povoleny, ale pouze s prověřeným partnerem,” odpověděl, čímž pobavil mnoho lidí.

Některým to však nestačilo, a tak se ministra ještě dotazovali, zda před aktem musí prokázat negativní test na covid-19. Přidali se i další podobné komentáře, na ty však už Prymula nereagoval.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x