Narcos Slovensko: Influencerce hrozí kvůli drogám doživotí. Na Instagramu jí sleduje skoro 800 tisíc lidí

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
queen plackova
Influencerka Zuzana Plačková
Foto: oficiální snímek Queen Plackova
Autor: Simona Dvořáčková29. 9. 2021

Policisté na Slovensku provedli drogový zátah, při kterém zadrželi organizovanou skupinu distributorů drog, mezi kterými je i známá influencerka Zuzana Plačková a její manžel. Plačková se proslavila svou účastí i v u nás vysílané reality show Hotel Paradise a na Instagramu jí sleduje téměř 800 tisíc lidí.

reklama

S nadsázkou se dá říct, že by Netflix po několika sériích úspěšného seriálu Narcos v Kolumbii a poté v Mexiku, mohl klidně natočit i slovenskou verzi. Slovenští policisté provedli v pondělí ráno rozsáhlou protidrogovou akci s krycím názvem Chikara, při které bylo zadrženo celkem 15 osob.

Mezi zadrženými je i Zuzana Plačková s manželem René Strauszem, kteří se dlouhé roky chlubili na sociálních sítích drahými dovolenými, oblečením a luxusním životem. Jen samotnou Plačkovou sleduje na jejím Instagramu téměř 800 tisíc lidí. Pro mnohé mladé Slovenky byla právě Plačková velkým vzorem.

Slavnou dvojici zastupuje advokát Martin Pohovej, který patřil i mezi advokáty podnikatele Mariana Kočnera, který je spojován s vraždou novináře Jána Kuciaka.

Organizovaná skupina distributorů drog páchala podle policie trestnou činnost již od roku 2012. Plačková měla podle informací serveru Topky.sk s manželem distribuovat kokain níže postaveným dealerům, ale i koncovým uživatelům. V případě prokázání viny hrozí pachatelům 20 až 25 let vězení, ve výjimečném případě i doživotí.

Manžel Plačkové měl podle policie fungovat jako spojka do vyšší společnosti. Mezi přátele Plačkových patří podle instagramových příspěvků například MMA hvězda Gábor Boráros, kontroverzní podnikatel Peter Dubaj nebo manželka rapera Rytmuse Jasmina Alagič.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x