Zvrat v kauze influencerky Plačkové, která měla s manželem prodávat drogy. Soud je pustil na svobodu

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
zuzana plackova
Influencerka Zuzana Plačková
Foto: oficiální snímek Queen Plackova
Autor: Radek Polívka30. 9. 2021

Známou influencerku Zuzanu Plačkovou, kterou na Instagramu sleduje téměř 800 tisíc lidí, zatkla i s manželem v pondělí ráno slovenská policie. Dnes se rozhodovalo o tom, zda skončí ve vazbě. Soud však rozhodl, že oba budou propuštěni na svobodu.

reklama

To samo o sobě nezaručuje jejich nevinu, ale minimálně naznačuje, že dvojice zřejmě nebude ústředními postavami drogové skupiny, protože podle informací serveru Topky.sk u 6 z celkového počtu 15 zadržených osob soud o vzetí do vazby rozhodnul.

Soudu tak zřejmě nebyly předloženy důkazy o jejich hlubším zapojení v organizované skupině distributorů drog, protože zadržení slavné dvojice mělo být podle vyjádření jejich právníka pro Topky.sk pouze na základě výpovědi jednoho z obviněných, který se měl o jejich zapojení doslechnout od jiné osoby. Policie však má disponovat i odposlechy, které jsou zatím v utajeném režimu.

Slovenští novináři konfrontovali influencerku ihned po jejím propuštění. Ta se odmítla na místě k celé situaci více vyjádřit s tím, že se později vyjádří na svém Instagramu. Na video se můžete podívat zde.

Po dnešním rozhodnutí soudu tak bude vyšetřování Zuzany Plačkové a jejího manžela Reného Strausze probíhat na svobodě. Plačková jakékoliv zapojení do prodeje drog odmítá. Při výslechu odmítla vypovídat a uvedla pouze to, že drogy neužívá ani neprodává.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x