Nathan z Love Islandu je prý gay. Má to dokazovat fotka s údajným přítelem

Magazín
Společnost, celebrity a zajímavosti.
nathan tereza
Nathan a Tereza tvoří v Love Islandu pár
Foto: distribuce TV Nova
Autor: Simona Dvořáčková4. 10. 2021

I když tvoří Nathan na ostrově lásky pár s Terezou, je podle některých diváků gay, což by bylo zvláštní, protože Love Island je ze své podstaty heterosexuální show, kde tvoří soutěžní pár muž a žena. Diváci své tvrzení opírají o fotku s jeho kamarádem, na které údajně ukazují svou lásku.

reklama

Nathan během prvních rozhovorů na ostrově řekl, že rok nespal se ženou. “Ztrácel jsem se už, tak raději budu sám. Rok jsem s nikým nespal, protože to nepotřebuju. Rok jsem s nikým nic neměl, to se pročistíš, řekneš si, že to nepotřebuješ,” řekl Nathan v rozhovoru s Mishalou.

Následně vytvořil pár s Terezou, se kterou na první pohled vypadají opravdu zamilovaně a bodují tím i u diváků, kteří ve finále rozhodnou o vítězi. Tereza s Nathanem jsou považováni za nejlepší pár na ostrově a jsou za to i často odměňováni soukromým pobytem. Během jejich soukromých odměn však nedošlo k žádnému kontaktu intimnější povahy, což by mohlo napovídat více o Nathanově sexuální orientaci.

Diváci proto spekulují, že exotický Nathan je homosexuál. Dokazovat to má následující fotka, na které je po boku slovenského kadeřníka Adama s komentářem, který hovoří o tom, že si nechali odnosit dítě.

Zda je to skutečně pravda, nebo jde pouze o vtip, to nevíme. Pravdou však je, že se Nathan ve společnosti Adama vyskytuje poměrně často, což dokládá kadeřníkův profil na Instagramu.

Ani jeden z nich se k homosexuální orientaci veřejně nepřihlásil. Pokud by tomu tak skutečně bylo, měla by si však Nova a Markíza položit otázku, proč televize připustily do své show, kterou hrají heterosexuální páry, muže s jinou orientací?

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x