Nathan z Love Islandu je prý gay. Má to dokazovat fotka s údajným přítelem

nathan tereza
Nathan a Tereza tvoří v Love Islandu pár
Foto: distribuce TV Nova
Autor: Simona Dvořáčková4. 10. 2021

I když tvoří Nathan na ostrově lásky pár s Terezou, je podle některých diváků gay, což by bylo zvláštní, protože Love Island je ze své podstaty heterosexuální show, kde tvoří soutěžní pár muž a žena. Diváci své tvrzení opírají o fotku s jeho kamarádem, na které údajně ukazují svou lásku.

Nathan během prvních rozhovorů na ostrově řekl, že rok nespal se ženou. “Ztrácel jsem se už, tak raději budu sám. Rok jsem s nikým nespal, protože to nepotřebuju. Rok jsem s nikým nic neměl, to se pročistíš, řekneš si, že to nepotřebuješ,” řekl Nathan v rozhovoru s Mishalou.

Následně vytvořil pár s Terezou, se kterou na první pohled vypadají opravdu zamilovaně a bodují tím i u diváků, kteří ve finále rozhodnou o vítězi. Tereza s Nathanem jsou považováni za nejlepší pár na ostrově a jsou za to i často odměňováni soukromým pobytem. Během jejich soukromých odměn však nedošlo k žádnému kontaktu intimnější povahy, což by mohlo napovídat více o Nathanově sexuální orientaci.

Diváci proto spekulují, že exotický Nathan je homosexuál. Dokazovat to má následující fotka, na které je po boku slovenského kadeřníka Adama s komentářem, který hovoří o tom, že si nechali odnosit dítě.

Zda je to skutečně pravda, nebo jde pouze o vtip, to nevíme. Pravdou však je, že se Nathan ve společnosti Adama vyskytuje poměrně často, což dokládá kadeřníkův profil na Instagramu.

Ani jeden z nich se k homosexuální orientaci veřejně nepřihlásil. Pokud by tomu tak skutečně bylo, měla by si však Nova a Markíza položit otázku, proč televize připustily do své show, kterou hrají heterosexuální páry, muže s jinou orientací?

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x