Netradiční ohňostroj. Izraelské nebe rozzářily rakety, které vypálili Palestinci, zachytilo video

tel aviv
Izraelské město Tel Aviv
Foto: Pixabay
Autor: Radek Polívka11. 5. 2021

Záběry připomínající ohňostroj zachytily, jak izraelské nebe rozzářily palestinské rakety, které likviduje protiraketový obranný systém Iron Dome. Na videu jsou vidět světelné trajektorie protiraketových střel a následné výbuchy při střetech s útočnými raketami.

Záběry opravdu připomínají ohňostroj, avšak s mrazivým podtextem. Hnutí Hamás vypálilo na Izrael celkem 130 raket. Palestinské ostřelování si zatím vyžádalo jedno úmrtí a až osm zraněných osob.

Video se záběry aktivní práce izraelského obranného štítu Iron Dome nad Tel Avivem bylo dnes večer sdíleno na sociální síti Twitter.

Jen díky tomuto obrannému štítu nejsou škody na majetku a životech daleko větší. I když se nejedná o 100% obranu, tak Iron Dome dokáže bezpečně zneškodnit většinu střel, které míří na obydlená území.

Podle místní policie však rakety dopadly na oblasti Holon a Givatajim, které jsou na jih od Tel Avivu. Zde došlo ke zranění až 8 osob. Někteří mají dle policie zranění vážného charakteru.

Izraelci během dne také vypálili na území Palestiny své útočné rakety, které poslali k zemi třináctipatrový dům v Gaze. Izrael však tamní obyvatele předem varoval a vyzval je k evakuaci.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc

CNN Prima News Zprávy Politika
Schwarzenberg: Izraelci nemohou Palestince okupovat. Dokud boří jejich domy, mír se nenajde
Téma: Politika Renáta Bohuslavová před 5 hodinami……

Josef Mašek
Josef Mašek
1 měsíc

v roce 1 200 před naším letopočtem židé severně nad Davidovým městem Kanaánu (Kanán) založeným druhým židovským králem Davidem 10 000let před n.l. zde založili město Jeruzalém 1 200 let před n.l. a v roce 600 před naším letopočtem toto území začali okupovat římsko perskoosmanskomuslimské hordy…římané Jeruzalém zničili a židy z města vyhnali a toto území křesťanské Palestiny do dneška okupují muslimové
….celé toto území Kanánu a Palestiny je židovské a křesťanské muslimští okupanti Kanánu – země zaslíbené zde nemají co pohledávat…arabové okupující židovskou Palestinu nejsou žádní Palestinci !!! Palestina není žádný stát a nemá právo mít v Praze 6 Suchdole ambasádu neexistujícího státu založenou bolševicko komunistickou verbeží a dnešní politici ji nadále TRPÍ a UZNÁVAJÍ !!!…nedávno na této ambasádě došlo k výbuchu a byl usmrcen jeden arabský zástupce okupované Palestiny
…….stejně nemají osmani co pohledávat na území dnešního tak zvaného turecka které je říší byzantskou muslimský istambul není istambul ale Cařihrad kde studoval na tamní univerzitě Cyril a Metoděj-turci děvčata odvlekli do harémů staré muže a ženy vyvraždili a mladé muže vykleštili na eunuchy…ještě v minulém století vyvraždili přes 1,5 milionů Arménů..muslimové okupují sever Afriky Palestinu Kypr Bosnu Kosovo Golany…dnešní muslimové v žijící v Egyptě nejsou egypťané nemají nic společného s egyptskou kulturou pyramidami s Abú simbel s Karnakem a Luxorem ptolemaiovskou egyptskou kulturou a muslimská expanze pokračuje do EU..k dnešku muslimové dosud neuznali holocaust…a co s takovými fašisty co stále nekontrolovatelně okupují EU a stále se jim něco nelíbí a co s politiky co je živý z našich daní a mají negativní postoj k Izraeli k jedinému státu který se otevřeně brání muslimské expansi….západní vatikánská civilizace přisuzující židům ukřižování Nazareta od ukřižování židy jen degraduje na nečistý národ židy pomlouvá přisuzuje jim nemoce mor neúrodu božské zničení židovských měst Sodomy Gomory a nikoliv zničení přírodním výbuchem sopky což nezpochybňují u vatikánu oddaným Pompejím..u Pompejí souhlasí Vatikán s přírodním úkazem u Sodomy nikoliv…
….Vatikánská nenávist a zloba částečně časem od pádu Říše Byzantské kterou nechali úmyslně zničit Turky a svým křesťanům nepomohli….tak pominula u této řecké a východní pravoslavné církve a vatikánská nenávist k východním křesťanům nedosahuje výše takové výše jako nenávist k židům….a nenávist kázaná lidu vatikánci se po staletí náležitě na myšlení lidí podepsala….platí zde nadevše….že stokrát opakovaná lež se může stát pravdou a na tom vatikánci staletí stavěli na svých fantasmagorických výmyslech a lžích…a spolupracovali v minulém století s Hitlerem a ani jednou neprotestovali proti holocaustu a vraždění východních národů a pravoslavných slovanů a občanům ČR by se mělo připomínat, že po exekluci nad fašistickou zrůdou Heydrichem co sliboval, že vydláždí Václavské náměstí českými lebkami….že čeští letci se ukryli v PRAVOSLAVNÉM kostele nikoliv ve vatikánském to by je církevní zločinci okamžitě udali gestapu

Honza
Honza
1 měsíc
Reply to  Josef Mašek

Velmi dobře.

3
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x