Piráti a Starostové vytáhnou na voliče místo koblih nanuky. Vyhrál u nich jahodový sorbet

ivan bartos kampan
Ivan Bartoš vám možná bude hrát i z reproduktoru zmrzlinářského vozu
Foto: Česká pirátská strana / Creative Commons / CC BY-SA 2.0
Autor: Simona Dvořáčková25. 7. 2021

Místo koblih, kterými proslul premiér Andrej Babiš před volbami v roce 2013, chtějí Piráti a Starostové při těch letošních voliče nalákat pomocí nanuků. Server Seznam Zprávy informoval o tom, že koalice vybírala pečlivě takový nanuk, který co nejvíce reprezentuje jejich ideje. Vyhrál poté jahodový sorbet.

reklama

Zástupci Pirátů a Starostů jsou však jedni z těch, kteří často zesměšňují Babišovu koblihovou kampaň. Nanuk je tak zřejmě úplně něco jiného.

Koalice Pirátů a Starostů vyjede podle zveřejněného inzerátu na svou “Nanuk tour” během srpna a září. Do jisté míry lze u této tour hledat i paralelu s kamionem SPĎákem, se kterým vyjede za voliči zase SPD a bude v něm čepovat pivo a prodávat levné české potraviny.

Nanukovou kampaň má pro Piráty a Starosty zajistit firma Family Market, kterou si můžete pamatovat z dřívějšího období, kdy jejich auta brázdila ulicemi pod tehdejším názvem Family Frost a se svou typickou monotónní melodií.

I předvolební zmrzlinové auto Pirátů se Starosty bude projíždět vašimi ulicemi s určitou specifickou melodií. Jakou melodii koalice zvolí, je však zatím ve hvězdách. Ve hře je údajně hra Ivana Bartoše na harmoniku.

Jisté je však to, že v hlasování mezi oběma členskými základnami vyhrál jahodový sorbet. Cesta k této volbě však byla strastiplná. Podle průzkumů v tuzemsku v oblíbenosti vede klasický tvarohový Míša, ale ten odporoval stranickým idejím. “Jsme strana ekologická, tak někteří řešili jeho uhlíkovou stopu, alergie nebo vůbec použití mléka. I mezi námi jsou vegani,” uvedly Seznam Zprávy stanovisko volebního manažera Starostů Štěpána Hofmana.

Ve hře byl prý i rakytníkový nanuk bez cukru, ale zde se narazilo zase na jiný problém. Nadměrná konzumace tohoto druhu nanuku vyvolává podle výrobce projímavé účinky. Piráti a Starostové by jistě byli neradi, kdyby se z jejich kampaně potenciální voliči odebrali rychlou cestou na záchod.

A tak se zrodila výhra jahodového sorbetu, který vám Piráti a Starostové dovezou do vašich domovů a ještě vám u toho pěkně zahrají.

Která kampaň vám připadá nejvíce směšná?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Abrdy
Abrdy
11 měsíců

pane bože ochranuj nás od udavaču křiváku zla pirátu starostu!! ochranuj rodiny,ženy,dívky,děti psy kočky. migranti se už olizují!

Miroslav
Miroslav
11 měsíců

A doufám, že v nich budou 3 rostlinky, aby se lidé trochu rozveselili a uvolnili. Ono nám za chvíli nic jiného nezbyde.

josef leimer
josef leimer
11 měsíců

Do Babiše se montovali vůči koblihám a nyní feťáci vyjedou s nanukama, Bože, co je to za k……

Edgar cayse
Edgar cayse
11 měsíců

DOBRÝ DEN ! Vážení spoluobčané už jsem prosil mnohokrát – tuhle cenzura cenzura nevolit TO bude horsi nez 100 Unorů 1948 ci MNICHOVŮ 1938. Kdo to jestě nepochopil toho Je MĚ .Kdo méá mozek v hlavě jim nikdy nemuze dát hlas .CHCETE tu londyn , pariz , stokholm , kodan. DIKY ZA NEZVEREJNENI .

Josef Mašek
Josef Mašek
11 měsíců

to co mi vyprávěla babička byla pravda…to také prezentoval kdysi i pan Karel Čáslavský ve svém pořadu Ztracený čas…naštěstí se nám zachovali sice dnes a to nevím proč, tyto cenzurované filmové záběry, ale na štěstí se zachovali rozdávání eintopfových polévek….tak nebím proč když jsem napsal pravdu mě vymažete a nezveřejníte

helena-kr
helena-kr
11 měsíců

piráti blbě vybrali nanuk .jedině by je vystihoval konopný provaz

reklama
6
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x