Piráti a Starostové vytáhnou na voliče místo koblih nanuky. Vyhrál u nich jahodový sorbet

ivan bartos kampan
Ivan Bartoš vám možná bude hrát i z reproduktoru zmrzlinářského vozu
Foto: Česká pirátská strana / Creative Commons / CC BY-SA 2.0
Autor: Simona Dvořáčková25. 7. 2021

Místo koblih, kterými proslul premiér Andrej Babiš před volbami v roce 2013, chtějí Piráti a Starostové při těch letošních voliče nalákat pomocí nanuků. Server Seznam Zprávy informoval o tom, že koalice vybírala pečlivě takový nanuk, který co nejvíce reprezentuje jejich ideje. Vyhrál poté jahodový sorbet.

reklama

Zástupci Pirátů a Starostů jsou však jedni z těch, kteří často zesměšňují Babišovu koblihovou kampaň. Nanuk je tak zřejmě úplně něco jiného.

Koalice Pirátů a Starostů vyjede podle zveřejněného inzerátu na svou “Nanuk tour” během srpna a září. Do jisté míry lze u této tour hledat i paralelu s kamionem SPĎákem, se kterým vyjede za voliči zase SPD a bude v něm čepovat pivo a prodávat levné české potraviny.

Nanukovou kampaň má pro Piráty a Starosty zajistit firma Family Market, kterou si můžete pamatovat z dřívějšího období, kdy jejich auta brázdila ulicemi pod tehdejším názvem Family Frost a se svou typickou monotónní melodií.

I předvolební zmrzlinové auto Pirátů se Starosty bude projíždět vašimi ulicemi s určitou specifickou melodií. Jakou melodii koalice zvolí, je však zatím ve hvězdách. Ve hře je údajně hra Ivana Bartoše na harmoniku.

Jisté je však to, že v hlasování mezi oběma členskými základnami vyhrál jahodový sorbet. Cesta k této volbě však byla strastiplná. Podle průzkumů v tuzemsku v oblíbenosti vede klasický tvarohový Míša, ale ten odporoval stranickým idejím. “Jsme strana ekologická, tak někteří řešili jeho uhlíkovou stopu, alergie nebo vůbec použití mléka. I mezi námi jsou vegani,” uvedly Seznam Zprávy stanovisko volebního manažera Starostů Štěpána Hofmana.

Ve hře byl prý i rakytníkový nanuk bez cukru, ale zde se narazilo zase na jiný problém. Nadměrná konzumace tohoto druhu nanuku vyvolává podle výrobce projímavé účinky. Piráti a Starostové by jistě byli neradi, kdyby se z jejich kampaně potenciální voliči odebrali rychlou cestou na záchod.

A tak se zrodila výhra jahodového sorbetu, který vám Piráti a Starostové dovezou do vašich domovů a ještě vám u toho pěkně zahrají.

Která kampaň vám připadá nejvíce směšná?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Abrdy
Abrdy
1 rok

pane bože ochranuj nás od udavaču křiváku zla pirátu starostu!! ochranuj rodiny,ženy,dívky,děti psy kočky. migranti se už olizují!

Miroslav
Miroslav
1 rok

A doufám, že v nich budou 3 rostlinky, aby se lidé trochu rozveselili a uvolnili. Ono nám za chvíli nic jiného nezbyde.

josef leimer
josef leimer
1 rok

Do Babiše se montovali vůči koblihám a nyní feťáci vyjedou s nanukama, Bože, co je to za k……

Edgar cayse
Edgar cayse
1 rok

DOBRÝ DEN ! Vážení spoluobčané už jsem prosil mnohokrát – tuhle cenzura cenzura nevolit TO bude horsi nez 100 Unorů 1948 ci MNICHOVŮ 1938. Kdo to jestě nepochopil toho Je MĚ .Kdo méá mozek v hlavě jim nikdy nemuze dát hlas .CHCETE tu londyn , pariz , stokholm , kodan. DIKY ZA NEZVEREJNENI .

Josef Mašek
Josef Mašek
1 rok

to co mi vyprávěla babička byla pravda…to také prezentoval kdysi i pan Karel Čáslavský ve svém pořadu Ztracený čas…naštěstí se nám zachovali sice dnes a to nevím proč, tyto cenzurované filmové záběry, ale na štěstí se zachovali rozdávání eintopfových polévek….tak nebím proč když jsem napsal pravdu mě vymažete a nezveřejníte

helena-kr
helena-kr
1 rok

piráti blbě vybrali nanuk .jedině by je vystihoval konopný provaz

reklama
6
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x