Potyčka Romů s vodáky v Sokolově má zajímavé rozuzlení. Z vodáků se vyklubali chuligáni pražského klubu

ultras
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Autor: Radek Polívka26. 7. 2021

V pátek došlo v Sokolově u vlakového nádraží k hromadné potyčce mezi místními Romy a vodáky, kteří dorazili do města vlakem. Podle místních vyprovokovali potyčku vodáci, kteří měli být pod vlivem alkoholu. Podle nových záběrů se ukázalo, že vodáci s vysokou pravděpodobností patří k ultras pražské Slavie.

reklama

Podle policie došlo během incidentu zhruba k deseti zraněním místních obyvatel, druhá strana utrpěla tři zranění. Nedošlo však k žádnému vážnějšímu zranění, nejvážnějším byla zlomenina ruky u dvaapadesátileté ženy ze Sokolova. V nemocnici nikdo hospitalizován nebyl.

Sociální sítě se následně začaly plnit různými videi ze zákroku policistů, který doprovázely bouřlivé emoce. Počátek potyčky ale zůstával zahalen tajemstvím, protože se k němu doposud nevyjádřila ani druhá strana, ani policie a vyjádření místních mohlo být zkreslené.

Na novém videu je však vidět muž s tričkem Slavia Praha. Je tedy vysoce pravděpodobné, že se jednalo o fotbalové chuligány z řad pražského klubu a tvrzení místních, že potyčku vyvolala druhá strana, by tak na základě tohoto mohlo být pravdivé.

Na zmiňovaný moment se můžete podívat v následujícím videu. V čase videa okolo 1:11 se mihne v záběru muž na straně vodáků s tričkem Slavia Praha.

Možné zapojení fotbalových chuligánů do potyčky připustil i ředitel Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje Petr Macháček. “V pátek v odpoledních hodinách došlo v Sokolově poblíž vlakového nádraží po krátké slovní rozepři k potyčce mezi skupinkou místních obyvatel a skupinkou vodáků. Velká část této skupinky vodáků má trvalé bydliště v Praze. Zabýváme se i tím, že by některé osoby ze skupinky vodáků mohly být příznivci týmů z nejvyšší české fotbalové soutěže,” sdělil k případu Macháček.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
173 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Martin23
Martin23
2 let

Místní komik vám dokázal, na čí straně je vina.
Pokud totiž sevřete ruku v pěst, tak jste minimálně sprostý podezřelý.
Na to fakt už nemám slov.
Ten bude z nějaké hodně vymazlené neziskovky.

Jindřich
Jindřich
2 let

Syn jel předminulý týden Ohři s 6 letým vnukem a v Sokolově se …… bavili tím, že na ně z mostu házeli pet lahve.

Petr
Petr
2 let

Asi před třemi roky jsem v Sokolově ve vodáckém kempu přespal. V noci mě probudil tlumený šepot. Uviděl jsem jednoho Roma jak šeptá do jednoho stanu, aby to pořádně prohledal. Křiknul jsem na ně a v tu chvíli se začali z okolí sbíhat další, kterých jsem si předtím nevšiml. Byl jsem sám a raději jsem se rychle vzdálil, potom jsem přivolal policejní hlídku. Romové po jejich příjezdu v kempu již samozřejmě nebyli. Zdá se, že okrádání vodáků je v Sokolově bocela běžné.

JAkub
JAkub
2 let

Proč jsou tuny lživejch svědectví od Romů (o pistoli policisty přiložený k hlavě Romky, o domlácenejch dětech – což Policie vyvrátila , sekáčcích na maso atd atd), ale verze protistrany NENÍ? Proč dostává prostor jen jedna strana, která se ale ztrapňuje lhaním…? Doufám, že se prošetřej i rasistické nadávky Romů na záznamech! Rovněž i napadání Policie ze strany Romů. Doporučuju stránky města Sokolov, dá se tam dočíst, jak to na nádraží, kde se Romové pravidelně shlukují chodí…

Jiří
Jiří
2 let

Slávistický chuligani jsou zákeřný prasata hledají a napadají nic netušící lidi po městě…navíc byli v převaze a my neměli s fotbalem nic společného 🙂 naštěstí neumějí tak rychle běhat. Měli by více trénovat než se prát!!! Jinak k sokolovu za mě furt stejná omáčka ať jde o všechny druhy a tipy národnosti,většina žije nenávistí:( a to je dost smutný…

Marthy
Marthy
2 let

Klasika. Zase se někdo snaží zastávat se největších hnojů v republice a svádět to na “fotbalové chuligány”. Já neuznávám ataky na bezbranné lidi, nenávidím rasisty, ale tím spíš nesnáším, když se ve světě tohle děje v opačným gardu

reklama
173
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x