Před brněnským klubem Two Faces napadli cizinci třetího muže. Napadený zemřel

pred two faces
Místo, kde mělo dojít k napadení
Foto: Mapy.cz
Autor: Radek Polívka26. 4. 2022

Televize CNN Prima News informovala už včera ve své reportáži, že v sobotu v brzkých ranních hodinách v Brně napadli dva cizinci třetího v Biskupské ulici před nespecifikovaným hudebním klubem. Podle adresy a místa se jedná o klub Two Faces.

reklama

Podle informací CNN Prima News se jednalo o dva cizince z východní Evropy, jejíž země původu nebyla dále specifikována, kteří napadli třetího cizince. “Dohadovali se venku, jeden měl roztrhlou košili, pak se začali rvát,” popsala konflikt podle CNN Prima News svědkyně.

Mělo se prý jednat o velmi brutální rvačku, ve které došlo na tvrdé údery i kopání do těla oběti. Přivolaní policisté museli napadeného muže resuscitovat.

napadeni two faces
Reportér CNN Prima News ukazuje, kde došlo k napadení
zdroj: CNN Prima News

Místo, kde měla podle reportéra oběť po napadení ležet, je zhruba 10 metrů vzdálené od brněnského hudebního klubu Two Faces.

Cizinci měli podle dalších informací CNN Prima News falešné doklady, policie oba pachatele dopadla. “Strážcům zákona se podařilo podezřelého podle popisu nalézt. Ten se doznal k tomu, že měl před klubem konflikt. Druhého z mužů nalezla hlídka přímo uvnitř klubu,” sdělil k případu mluvčí policie, která událost bude zřejmě vyšetřovat jako vraždu.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x