Prezident Pavel je společně se slovenskou prezidentkou na cestách více než často. Vznikne z toho románek?

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
pavel caputova
Petr Pavel a Zuzana Čaputová
Foto: pirati.cz / CC BY-SA 2.0, Jirka Dl / CC BY-SA 4.0
Autor: Simona Dvořáčková16. 5. 2023

Zdá se, že v poslední době tráví prezident Petr Pavel více společného času se slovenskou prezidentkou Čaputovou než se svou ženou. Kdyby z toho vznikl románek, byl by to opravdový unikát, protože aby spolu něco měl prezident jedné země a prezidentka jiné země, to tu ještě snad nebylo.

reklama

Petr Pavel byl společně s Čaputovou nedávno v Kyjevě a nyní spolu vyrazili slovenským speciálem také na Island. Jde prý o úsporu peněz a emisí. Slovenská prezidentka má k Petru Pavlovi velmi blízko, což ukázala už v den voleb, kdy se trochu nestandardně dostavila osobně do Prahy přímo do volebního štábu čerstvě zvoleného prezidenta Pavla.

Společné cesty Pavla s Čaputovou budí úsměvy na všechny strany, až si někteří říkají, zda z toho nevznikne románek? Vyloučeno nic není, protože když spolu tráví hodně času muž a žena, může se stát mnohé, což ví jistě z vlastních zkušeností již mnoho z nás.

Tato situace si jednoznačně zasluhuje malý vtípek.

Manželka Petra Pavla při balení zavazadel zvědavě sleduje svého muže a říká: “Petře, to už je kolikátá cesta, co jedete s Čaputovou spolu? Neplánujete náhodou nějaký románek?”

Prezident se na ni s úsměvem podívá a s klidem, který mu je vlastní, odpoví: “Miláčku, neboj se, chceme jen navázat a prohloubit česko-slovenské styky.”

Manželka s překvapeným výrazem: “Takže styky?”

Prezident se zasměje a řekne: “Ano, ale myslel jsem diplomatické styky! I když… románek Čaputová-Pavel by určitě znamenal rychlejší znovu spojení Česko-Slovenska než jakékoliv politické jednání. Ale uklidni se, miláčku, jsem věrný jako labrador!”

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x