Vít Klusák: Na mítink ANO v Ústí jsme dorazili s Babišem mladším náhodou. Šli jsme na polévku a pak to přišlo

zahajeni kampane ano
Zahájení kampaně ANO v Ústí nad Labem
Foto: ANO
Autor: Petr Karásek4. 9. 2021

Režisér Vít Klusák odhalil, co předcházelo konfrontaci Andreje Babiše mladšího se svým otcem, který mu před zraky novinářů vyčinil, že mu v životě ublížil. Vzniklo to prý náhodou, když si chtěli během své návštěvy v Ústí nad Labem zajít na polévku.

reklama

V Ústí nad Labem zrovna zahajovalo předvolební kampaň hnutí ANO, kde byl pochopitelně přítomen i premiér Babiš, který zde kandiduje jako lídr. Ve stejný moment se zde pohyboval i Vít Klusák s Andrejem Babišem mladším, který zde měl mít setkání s psychologem.

“Chápu, že to bude znít naprosto neuvěřitelně, protože sám jsem z toho ještě teď dost zaskočený. Byl jsem asi před čtrnácti dny Andrejem Babišem mladším požádán, jestli bych ho nedoprovodil do Ústí, kde měl setkání s jedním klinickým psychologem. Tu cestu jsme skutečně vykonali, dopoledne jsme byli v Ústí,” řekl v rozhovoru pro server irozhlas.cz režisér Klusák.

Pak se oba vydali do restaurace na polévku, kde Klusák točil pořad Ano, šéfe. “Když jsme tam dojeli, tak parkoviště bylo plné policistů. A Andrej říká: Co se tady děje? Tak jsme zašli na recepci hotelu. A pan recepční nám pobaveně řekl, že je tady start kampaně hnutí ANO,” pokračuje Klusák.

Vytáhni telefon a toč

“Andrej poté řekl: Vytáhni telefon a toč. A já už jsem potom jenom sledoval, co se děje,” objasňuje Klusák pozadí následujícího videa.

Premiér Babiš před lety odhalil, že jeho syn trpí schizofrenií. “Mám posudek, že jsem psychologicky v pořádku,” říká ve videu otci Andrej Babiš mladší. Ptá se ho zde také na to, proč ho nechal s Rusem Protopopovem odvézt na Krym. Premiér na jeho slova nereagoval.

Přítomnost režiséra Víta Klusáka při konfrontaci Andreje Babiše juniora se svým otcem vzbudila pochybnosti. Podle režiséra to však byla opravdu náhoda. “Byla to naprostá náhoda. Ten, kdo by to chtěl zpochybňovat, ať si uvědomí, že bych neměl nejmenší problém říct, že jsme se s Andrejem dohodli, že přepadneme jeho otce a že jsme tím něco sledovali, ale my jsme se šli skutečně najíst,” uvedl pro server irozhlas.cz Klusák.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Kuliferda
Kuliferda
9 měsíců

To ti uvěří poté hlupák, šmejde!

Novák
Novák
9 měsíců

To to svinstvo Kalouska-Klusáka a Babiše ml. jen přihrálo hnutí ANO další nerozhodné voliče ! Klusak byl také “nahodou” u společného stolu v hospodě před zhruba 14 dny spolu s Kalouskem a Babišem ml. ?! Klusak který spolupracuje i s milionem chvilek kteté jsou uderkou právě Kalouska a stran Demo žumpy !!

Jaroslav
Jaroslav
9 měsíců

Klusákovi z demožumpy nevěřím ani slovo.

Scandaal66
Scandaal66
9 měsíců

Vítku..a teď tu o Červené karkulce…

Zdenek
Zdenek
9 měsíců

Klusák,Klus atd.Netřeba žádného dalšího komentáře …

Rostislav
Rostislav
9 měsíců

Tady je jasně vidět čeho je demožumpa schopná pro koryta udělát. Lidi nevolte ty hyjeny.

reklama
7
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x