Volný zablokoval sněmovnu cirkusovým projevem na židli. Jiný poslanec jeho ostudu nafotil

volny ve snemovne
Lubomír Volný při jednání Poslanecké sněmovny
Foto: Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR
Autor: Petr Karásek28. 5. 2021

Poslanec Volný si z Poslanecké sněmovny udělal regulérně soukromou reality show s prvky cirkusu. Tentokrát nedošlo na pověstný flákanec, místo toho si uzurpoval řečnický pultík na více než tři hodiny pouze pro sebe, kde předčítal například o biotopech.

reklama

Učitel se v něm sice nezapře, ale ostatní v sále jeho nesmyslný výklad příliš nezajímal a jednání tak skončilo poté, co nebyl přítomný ani jeden člen vlády.

Poslanec ANO Patrik Nacher divadelní vystoupení Volného zdokumentoval a zveřejnil v příspěvku na Facebooku. Lubomír Volný si musel při dlouhém a vyčerpávajícím projevu přinést i židli.

Podle Volného šlo o demonstrativní ukázku toho, že i jeden poslanec může zablokovat Poslaneckou sněmovnu, pokud chce. Jeho cílem je, aby zde vystoupili zástupci lékařských peticí, kteří všeobecně zpochybňují opatření a vakcinaci proti covidu.

Poslanci během jeho vystoupení postupně opouštěli sál, stejně tak členové vlády. Jednání přerušil až Pirát Pikal, který zrovna řídil schůzi, z důvodu, že nebyl přítomen žádný ministr. “Já se všem omlouvám za to, že zde museli strávit dnešní dopoledne, a přeji vám pěkný víkend,” uzavřel bezvýznamné jednání Pikal.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
66 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Radek Burian
Radek Burian
1 rok

Pan Volný je sice k.k.t , ale v jistých věcech se s ním musí souhlasit.

Miroslav
Miroslav
1 rok

Ostuda je celá naše politika

Majka
Majka
1 rok

Každý si politiku představuje jinak. Řekla bych, že Hurvínek měl představu o válce úplně jasnou, aspoň ve srovnání s tímto pánem.

Miroslav
Miroslav
1 rok

Volný?Zbytečné slova.Každý ví co je zač.

Inoz
Inoz
1 rok

Když se stejně chová opozice z TOP. ODS, tak to je moudrá taktika, když Volný , tak je to cirkus a ostuda. Takový selektivní přístup v médiích vidíme neustále.

leoš
leoš
1 rok

no . a kvuli tomuto š…… jsem byl týden zablokován . . . .

reklama
66
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x