Zeman v rozhovoru vedl normální konverzaci. Kde je ten člověk, který měl podle Stehlíkové trpět demencí?

Glosa
Názor autora
Upozorňujeme čtenáře, že následující text je publicistickým článkem, který obsahuje názor autora.
zeman koranteng
Prezident Zeman při rozhovoru s Reyem Korantengem
Foto: Úřad prezidenta ČR
Autor: Petr Karásek20. 11. 2021

Prezident Miloš Zeman ukázal 17. listopadu při svém rozhovoru s moderátorem Reyem Korantengem mozek v plné síle. Nevypadá to tedy, že by trpěl demencí tak, jak několikrát v minulosti tvrdila bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková.

reklama

Stehlíková dne 7.10. pro server iDNES.cz uvedla, že prezident Zeman trpí nevyléčitelnou demencí. Stejného dne zase rodačka z Kazachstánu řekla serveru Seznam Zprávy, že má mít prezident dokonce hluboce poškozený mozek.

Džamila Stehlíková se tehdy dostala do rozhovorů s předními médii na základě článku na svém blogu z předchozího dne, ve kterém řešila Zemanovo zdraví.

O několik týdnů později jsme však mohli vidět prezidenta Zemana v rozhovoru s moderátorem Reyem Korantengem ve zdravé duševní kondici. Ve sváteční večer 17. listopadu odpovídal Zeman na otázky moderátora a vedl svou normální diskuzi obohacenou o jemu tolik typické bonmoty.

Miloš Zeman dokonce moderátorovi slíbil, že na něj brzy při dalším rozhovoru ve studiu zamrká na druhé oko oproti tomu, kterým na něj mrkal v předvolební debatě při prezidentských volbách.

Kde je tedy ten člověk, který měl trpět demencí? Má bývalá ministryně pro lidská práva jen bujnou fantazii? Žije ten člověk pouze v představách paní Stehlíkové?

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x