Zeman v rozhovoru vedl normální konverzaci. Kde je ten člověk, který měl podle Stehlíkové trpět demencí?

Glosa
zeman koranteng
Prezident Zeman při rozhovoru s Reyem Korantengem
Foto: Úřad prezidenta ČR
Autor: Petr Karásek20. 11. 2021

Prezident Miloš Zeman ukázal 17. listopadu při svém rozhovoru s moderátorem Reyem Korantengem mozek v plné síle. Nevypadá to tedy, že by trpěl demencí tak, jak několikrát v minulosti tvrdila bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková.

Stehlíková dne 7.10. pro server iDNES.cz uvedla, že prezident Zeman trpí nevyléčitelnou demencí. Stejného dne zase rodačka z Kazachstánu řekla serveru Seznam Zprávy, že má mít prezident dokonce hluboce poškozený mozek.

Džamila Stehlíková se tehdy dostala do rozhovorů s předními médii na základě článku na svém blogu z předchozího dne, ve kterém řešila Zemanovo zdraví.

O několik týdnů později jsme však mohli vidět prezidenta Zemana v rozhovoru s moderátorem Reyem Korantengem ve zdravé duševní kondici. Ve sváteční večer 17. listopadu odpovídal Zeman na otázky moderátora a vedl svou normální diskuzi obohacenou o jemu tolik typické bonmoty.

Miloš Zeman dokonce moderátorovi slíbil, že na něj brzy při dalším rozhovoru ve studiu zamrká na druhé oko oproti tomu, kterým na něj mrkal v předvolební debatě při prezidentských volbách.

Kde je tedy ten člověk, který měl trpět demencí? Má bývalá ministryně pro lidská práva jen bujnou fantazii? Žije ten člověk pouze v představách paní Stehlíkové?

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x