Andrej Babiš junior z ničeho nic změnil své chování. Hrubě urazil známého novináře

starosta pavel novotny
Andrej Babiš mladší při oficiální návštěvě MČ Praha Řeporyje
Foto: MČ Praha Řeporyje
Autor: Radek Polívka20. 11. 2021

Andrej Babiš junior, který se před volbami při kritice svého otce těšil velké mediální pozornosti a dostával mnoho veřejného prostoru, ve své náklonnosti k novinářům značně otočil. Hrubě totiž nyní urazil známého novináře Radka Bartoníčka z Aktuálně.cz.

reklama

Známý novinář z Aktuálně.cz vyrazil v den oslav 17. listopadu do centra Prahy, aby pohovořil s demonstranty iniciativy Chcípl PES. “Covidisti všech zemí, vyližte si p****,” měl na triku tento pán, který se jmenuje Bohdan. Když odcházel z velkého protestu iniciativy Chcíplý pes, nedalo mi to, abych někoho z účastníků neoslovil. A pan Bohdan svým nápisem i českou vlajkou v ruce přilákal mou zvědavost,” napsal Radek Bartoníček na svém Twitteru.

Tento příspěvek ovšem nenechal chladným Andreje Babiše juniora, který na novináře slovně zaútočil. “Bartoníček do h****! Za štítem ‘já jsem jenom novinář’ se skrývat nebudete. Blokovat d*****. Vysmívá se spoluobčanům už jen z intonace hlasu,” napsal Babiš mladší.

Jedná se o úplně stejný twitterový účet Andreje Babiše juniora, na kterém se před volbami objevily fotky s Miroslavem Kalouskem, zprávy o tom, že je psychicky v pořádku, či video z konfrontace s jeho otcem ve společnosti Víta Klusáka. Objevily se zde v minulosti například i záběry z oficiální návštěvy starosty Novotného v Řeporyjích.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x