Nebudeme se paktovat s extremisty, říká Farský. Jste v koalici s extremistickými Piráty, vrací úder Okamura

jan farsky
Místopředseda Starostů Jan Farský
Foto: Tomas.jech / Creative Commons / CC BY-SA 4.0
Autor: Petr Karásek5. 7. 2021

V pořadu 100 dní do voleb na CNN Prima News vystoupili zástupci stran a koalic, které budou kandidovat v podzimních volbách. Debaty se zúčastnili i Jan Farský z koalice Pirátů a Starostů a předseda SPD Tomio Okamura.

Zástupci politických subjektů v pořadu 100 dní do voleb odpovídali na různá témata. Jedním z nich bylo i to, s kým po volbách nechtějí spolupracovat. Jan Farský za Piráty a Starosty poté uvedl, že se nechtějí paktovat s extremisty, za které označil SPD, KSČM a ANO.

“SPD, KSČM jsou extremisté – s těmi se nechceme žádným způsobem paktovat. Patří k nim i ANO, protože to prostě není demokratická strana. To je majetek pana Babiše,” řekl Farský v debatě.

Na jeho slova však pohotově zareagoval Tomio Okamura z SPD, který označil za extremisty Piráty, se kterými Farského Starostové kandidují v koalici. “Pan Farský si plete dojmy s pojmy, protože právě s extremistickými Piráty v žádném případě my spolupracovat nebudeme,” řekl Okamura.

Okamura narážel i na velmi kontroverzní výroky Ivana Bartoše, který je za koalici Pirátů a Starostů kandidátem číslo jedna na post premiéra. “Bartoš řekne, že by mu za patnáct či dvacet let nevadilo, kdyby byla Evropa muslimská. A před několika lety se aktivně podílel na demonstraci, která vítala uprchlíky v Česku,” kontroval předseda SPD.

Bartošovo dřívější chování považuje Okamura za extremistické. “Je to extrém jak vyšitý. A navíc, my odmítáme euro. To ale Piráti i TOP 09 s koalicí Spolu prosazují,” pokračoval Okamura s tím, že program SPD je zcela opačný.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Stanislav
Stanislav
24 dní

Farský je především lhář a tlučhuba. Dobře si pamatuji počátky jeho kariery, kdy lákal voliče na zrušení TV poplatků.

Josef Mašek
Josef Mašek
25 dní

…už jen pohled na tohoto člověka ve mě vzbuzuje nedůvěru k tomu, že je schopen se o něco a to nejen jako starosta…se o něco STARAT…a pak když otevře tento Farský človíček ústa, tak je zřejmé o jak hodnotnou osobu se jedná

lubajs
lubajs
25 dní

Jednou jsem se svým kámošem, policajtem z útvaru pro potírání terorismu a extrémismu mluvil na téma extrémismus a ten mě řekl, že pravicový extrémismus se už u nás téměř nevyskytuje. Když jsem se ho ptal, proč potom v televizi slyšíme furt o pravicových extrémistech, když se někdy někde udá nějaká protir…. demonstrace. Řekl mi, že aktivističtí politici a novináři za pravicové extrémisty nálepkují nas…. normální lidi aby se zakryly skutečné důvody těch demonstrací, což je vždy kriminalita a teror ze strany …. Zato ale ultralevicový extrémismus je na vzestupu všude (nejen u nás) a mnohem nebezpečnější a zákeřnější než byl ten pravicový. Od něj policajti věděli co očekávat, měli tam podchycené svoje lidi (tzv. práskače). Levicoví extrémisté jsou ale naopak nevyzpytatelní, ochotni i zábijet pro své ideály. Je to mnohem horší, agresivnější a fanatičtější verbež než nějací pravicoví nácci. A teď máme ty ultralevicové extrémisty i v parlamentu a ještě hrozí, že po volbách budou ve vládě.

Rybička
Rybička
25 dní

Mám dojem ,že právě za extremisty jsou označováni lidé ze zdravým a neovlivněným vlastním názorem.To by měl pol.lídr vědět.

Standa
Standa
27 dní

Přesně jak říkal Zeman, jakékoliv uskupení je podvod na voličích. Jsou to lidi, kteří jsou schopni se spojit třeba s čertem, jen aby se dostali do vlády – potažmo k penězům. připadá mi, že jim nejde o lidi co tady žijí.

Tomáš
Tomáš
28 dní

Bohužel, jsem docela fanda Starostů, ale spojením s Piráty se pro mne stali nevolitelní, tento názor jsem slyšel i od nezanedbatelného počtu mých známých

Abrdy
Abrdy
28 dní

Farský je něco jako ty vyp…… zrudy před poslaneckou sněmovnou kteří jako r…… kvičí hruzy blbu!! něco neskutečného co pražáci předvádějí a to díky pirátovi Hřibovi udavači,vítači,podporujicí fetáky,smažky ráno novináři natočili na václavském náměsti se prodávají ve velkém drogy,primátor,policije,soudci,státní zástupci jim dáva volnou ruku za hlasy ve volbách!! pirát je horší než deset komunistu!

Abrdy
Abrdy
28 dní

Nejvétší hnup ,křivák politiky Farský zneužije vše jen se dostat k moci,korytum,mlaskáni!!přitom spojením s největšími extremisty,fetáky,vítači,udavači pirátu jsou obrovským nebezpečím pro stát,rodiny,ekonomiku!! Farského vyjádření v televizi že je normální příjmat uprchlíky je obyčejný humus,hnuj,kolaborantu!

Stanislav
Stanislav
28 dní

Za prvé: Pan Farský v roce 1989 jako desetiletý klučina udatně bojoval na pískovišti proti totalitě! Když plamenně hovoří proti totalitě, tak člověk nabyde dojmu, že toho hodně vytrpěl. Opak je pravdou!
Za druhé: Strana STAN je podvod na voliče. Proč? Jednoduché vysvětlení: Volím našeho starostu, ten je dobrý. Ale on je za ODS! Aha? Tak to tedy, né! Značka STAN je obyčejný podvod na voliče! Lidičky v dobré víře volí STAN a při tom hromada starostů je za jiné politické strany!

Antonin Kania
Antonin Kania
28 dní

…ano, ano, Piráti jsou extrémisté !!

nedamse
nedamse
28 dní

Já nechápu jak může Farsky obviňovat SPD,že jsou extremiste,jak může být někdo, kdo prosazuje bezpečnost obyvatel a lidi před migranty ,který prosazuje lepší život ,úlevy pro soukromniíky ,vyšší důchody a různé jiné věci za extremistuTo už je vrchol co si Farský a piráti dovoluji

Milan
Milan
28 dní

Farský to řekl špatně – nebudou se paktovat jen s některými extremisty – Piráti co koketují s bolševickými nápady, podporují masovou nelegální migraci, nejraději by zavedli diskriminaci bělochů, chtějí přijmout pro občany nevýhodné euro, podporují všechny zelené nesmysly a Bruselskou ideologii jim nevadí…. Jak by vypadala vláda Pirátů vidím dnes a denně v Praze – myslel jsem si, že po Krnáčové už nemůže Prahu řídit větší blb, ale přišel Hřib…. to co předvádí spolu s Čižinským je naprostá tragédie. Opravu neopravitelného Libeňského mostu řeší ti amatéři už 3roky a ještě ani nevysoutěžili dodavatele… Místo snahy vybudovat síť záchytných parkovišť pro půl milionu Středočechů co dojíždí denně do Prahy za prací čmárají modré pruhy naprosto všude – dokonce i ve vilových čtvrtích, kde to nemá žádný smysl a nikdy tam nebyl problém s parkováním, protože tam má drtivá většina residentů vlastní garáž. Když máte tu smůlu jako většina lidí, že vaši staří rodiče bydlí na jiné Praze, nebo mimo Prahu, tak za vámi ani nemohou přijet na návštěvu nebo pohlídat dítě, protože nejbližší parkovací hodiny máte asi 2km od baráku a ještě o 100m níže pod kopcem – naprostá bezohlednost hnaná jen stupidní zelenou ideologií. Na metro, okruhy a radiály ani nehrábli, jen vyvěšují přihlouplé vlaječky a dotují pochody homolidí – samozřejmě ne ze svého, ale z našich daní… Když vidím, jak neschopní a hloupí lidé řídí Prahu, tak se opravdu děsím, co by udělali za 4 roky na státní úrovni, než by je lidé prokoukli jako kdysi zelené a VVčka… Škody, které tihle nýmandi mohou napáchat na našem státě mohou být neprosto fatální a nevratné ať už jde o přijetí eura, nebo souhlasu s přerozdělováním nelegálních migrošů z Afriky, co je neziskovky ve spolupráci s pašeráky nakládají hned u Afrických břehů a pak je dováží do Evropy jako taxi…

Komunista bez místa
Komunista bez místa
28 dní

To je tedy fór. Zpaktují se s nejhoršími extrémisty a pak ještě takhle blbě žvaní. V naší politice je opravdu veliká personální nouze, ale volit toto bruselské duo je vlastně extrém na kvadrát.

Martin
Martin
28 dní

Farský mi připomíná pyj átského Michálka,oba jsou psychopati.

Novák
Novák
28 dní

Přesně tak ! Piráti jsi ultra levičáci podporující anarchistické hnutí Antifa což jsou extremisté dokonce zařazeni na seznam teroristických organizací !! Pan Bartoš má mezi nimi opravdu dobré známé – např. Lukáše Borla Tomáše Schejbala Jana Májíčka Kateřinu Krejčovou a další významní členové hnutí Antifa !!

Josef Mašek
Josef Mašek
29 dní

Piráti navrhují v ČR zvýšení daní z nemovitostí a nájemného ve všech státních bytech v Praze…kde žijí převážně důchodci…bezdůvodně vyvěšují Tibetské vlajky v době kdy už i Dalajláma drží jazyk za zuby a je rád za ohromné investice Číny v Tibetu, zejména pro mladou Tibetskou generaci ….piráti usilují o toleranci přistěhovalecké africko muslimského etnika a umísťování nelegálních ekonomických běženců politicky nediskriminovaných a profesně nevyučených …usilují o jejich umisťování v ČR, a zvýší tím tak konkurenci zejména již asimilovaným zapracovaným Ukrajinským dělnickým pracovníkům v ČR, Vietnamským a Čínským přistěhovalcům
a znovu se opakuji
Vystudovaný mladý pirátský lékař a ochránce Ujgurských muslimů a Tibetský vlajkonoš z Moravské vísky který nemá chuť léčit občany, ale problémy PRAHY se stal jejím primátorem po Slovence co vedla primátorství před ním….a již po nástupu do této funkce prohlásil moravský jinoch, že jeho prioritou bude pražské metro …ale pražské metro bylo bolševickou komunistickou prioritou již v 60 a 70 letech minulého století….no a pak zase chce kontrolovat v bytech Prahy spotřeby energií….a běda tomu, kde není odběr a spotřeba, tak byt je prázdný a majitel s ním spekuluje….tak mu ho obsadíme nájemníkem přistěhovalcem nebo zvýšíme nájem…a tak budeme mít raději celý den v prázdných bytech puštěnou vodu a svítit, aby nás úředníci nenapadli za spekulaci a za to, že máme v Praze prázdný byt…a pak zase chce přejmenovat Riegerovi sady nesoucí jméno českého vlastence !!! na sady po jakémsi neznámém hrdinovi Polákovi z Polska !!!???….a pak zase vyvěšuje Tibetské vlajky….a přitom nezná dnešní Tibet pro který ČLR dělá ekonomicky maximum a o kterém už i Dalajláma drží ústa a Čínu dnes již nekritizuje…a Tibet je pro něj bližší než dopravní situace Prahy, nedokončený a neřešený obchvat Prahy, přemostění Poděbradské a Kolbenovy a zprůjezdnění okruhu na Průmyslovou, přemostění Černokostelecké a Průmyslové, přemostění Vltavy u Suchdola, zrušení bolševiky povolené ambasády v Praze 6 neexistujícího státu Palestina, která od pradávna je křesťanským územím židovské komunity a Izraele a kterou arabové okupují….nedělá ten člověk pro Prahu nic jen se pirát zviditelňuje z pozice své primátorské trafiky
……je normální že primátorkou Brna je rodilá brňačka….a nedovedu si představit že by primátor Brna byl jakýsi člověk od Frýdlantu v Čechách
…ale v Praze je to normální….Praha se stala dojnou krávou pro politiky a přistěhovalce a rodilý pražák již v Praze nebydlí, ale vystěhoval se do Středočeského kraje na chalupu….no je úchylné, aby primátorem Prahy byl chlapeček od Znojma, který si plete a neví, neví kde je ulice Žitná, Ječná, Korunní, Korunovační a kupříkladu Kozí a v Praze se neorientuje a vyvěšuje vlajky cizích etnických menšin…..jedná se o politické garniturní trafikantsví a neprofesionalitu za které nemůže jen tento lékař, hrnoucí se do této trafikantské funkce, ale všichni politici a jejich voliči spolu se společenským systémem…a proto je Praha a ČR v tak ubohém stavu

JARDA
JARDA
29 dní

No já si myslím, že po volbách se s nimi nebude paktovat nikdo. Rozpadne se ta slavná Pirátsko-starostenská koalice , a budou jen čučet z poslaneckých lavic. Babiš bude opět předsedou vlády , SPD ten spolek nikdy nepodpoří, To že se nedostane do sněmovny ČSSD a komunisti , je jen vlhký sen dnešní opozice. Šachta je také nepodrží . ODS a další spolek čeká totéž. Rozpad a fňukání.

edgar cayse
edgar cayse
29 dní

CO chcete komentovat jediny dukaz je to , ze toho ubozacka nechce nikdo komentovat – jen se ptam kde se tohle cenzura cenzura vzalo ???a jemu podobni driv jsme byli normalni stat s normalnima lidma a mozkem co psat ta takovyho ubozaka k extrementu ??? poradte nekdo mam ho snad obdivovat za jeho d…… a nesmysle ci co – dekuji za zverejneni .

18
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x