Pirát Michálek chytá v kampani lasem korupčníka. Je to jako na základce, komentuje expert

michalek s lasem
Pirát Michálek chytá korupčníka
Foto: Piráti a Starostové
Autor: Radek Polívka6. 7. 2021

Nová reklamní kampaň Pirátů vzbudila na sociálních sítích negativní reakce. Je na ní vyobrazen jejich poslanec Jakub Michálek, který lasem chytá korupčníka. Mělo jít zřejmě o pokračování Pirátského vězeňského autobusu.

SPD chce vyjet s kamionem SPĎákem, Andrej Babiš zase během Eura ukazoval své fotbalové dovednosti, lídři koalice Spolu se věší v oblecích na lanech a aby toho politického bizáru před volbami nebylo dost, tak Pirát Michálek chytá lasem korupčníka, kterému z kabele vypadávají peníze z populární hry Dostihy a sázky. A to máme pořád 3 měsíce do voleb. Asi ani netušíme, co nás ještě čeká.

Zatímco Pirátský vězeňský autobus zafungoval a vynesl Pirátům v předchozích volbách více než 10 % hlasů, kampaň s Jakubem Michálkem vzbudila na sociálních sítích negativní reakce. Expertovi na politický marketing tato kampaň připomněla základní školu. “Připadá mi to, jako když si nejhorší žáci ze 7.B hrají na to, jak by řídili stát. Fakt peklo. Takové ušmudlané, hloupé a lepkavé,” napsal na svém Twitteru marketingový expert Petros Michopulos.

Jaký největší bizár jste zatím v předvolební kampani viděli?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Piráti nakonec reklamní obrázek s Michálkem ze svých účtů odstranili. Podle mluvčí Pirátské strany byla grafika zavádějící, ale v protikorupční kampani budou pokračovat dál.

I samotný start protikorupční kampaně Pirátů však vzbudil před pár dny rozruch, protože se v grafice Piráti pustili nejen do svého pravděpodobného povolebního koaličního partnera (tedy do stran ODS, KDU-ČSL a TOP 09), ale i do svého předvolebního partnera hnutí STAN, které bylo součástí Nečasovy vlády, a kterou Piráti v kampani také značně kritizují.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Josef Mašek
Josef Mašek
25 dní

…v řadách pirátů je mnoho mladých různorodých osob s různými nevyjasněnými názory na svět, kteří se snaží za každou cenu se zviditelnit, což je v naprostém pořádku a v politice přirozené, jen ať se projevují…aspoň víme s kým máme tu čest

Edgar cayse
Edgar cayse
28 dní

SNAD jsou ti obcané s mozkem a nedopustí aby neco jako tahle partička se dostala k mo ci to budem vzpominat i na kalousky a topolanky ci zemany a klause tohle nikdy nikdy a kdo tohle volí by se mel jit ihned léčit .

JARDA
JARDA
28 dní

Ano . Po volbách je třeba zatočit s takovými nedochůdčaty jako jsou Piráti. .

3
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x