Okamura vyvolal odpor jednoho pivovaru. Vadilo jim, že se vyfotil před jejich stánkem

okamura
Předseda SPD Tomio Okamura
Foto: Facebook Tomia Okamury
Autor: Radek Polívka30. 8. 2021

Tomio Okamura má podobně jako Andrej Babiš spoustu příznivců, ale i odpůrců. Mezi jeho odpůrce se nyní zařadil pivovar Nachmelená opice, kterému vadilo, že se předseda SPD vyfotil na pivní akci v Krnově před jejich stánkem.

reklama

Pivovar Nachmelená opice nejprve požádal Okamuru o odstranění fotek, na kterých je vidět i jejich stánek. Tohle je například jedna z nich.

Později pivovar přidal také odmítavé vyjádření na svém Facebooku. “Místo poděkování, že jste včera přišli, tak jsme nuceni se vymezit vůči chování pana Tomio Okamura – SPD, který se včera objevil ve večerních hodinách na naší akci Konec Léta s Opicí a na svých sociálních sítích se prezentoval s logem našeho pivovaru jako součást své volební kampaně,” stojí na jejich facebookové stránce.

Pivovaru se účast politika SPD na pivních slavnostech nelíbila, šlo však o veřejnou akci, která je přístupná všem. “Náš pivovar je apolitický a vůbec nesympatizuje s hnutím SPD,” napsal dále pivovar.

Okamura dokonce neměl být podle vyjádření pivovaru ani obsloužen. “Pane Okamuro, na akci Vás nikdo nezval a naopak jste nebyl obsloužen a požádán o opuštění areálu. Proto Vás poprosíme, pane Okamuro, o smazání všech fotografií, kde pózujete před naším stánkem a o spojování s námi ve Vašich vyjádřeních. Předem děkujeme,” dodal pivovar Nachmelená opice.

Předseda SPD však to, že by neměl být obsloužen, následně vyvrátil. “Doslechl jsem se, že někdo šíří úsměvný výmysl o tom, ze jsem prý nebyl obsloužen a prý dokonce vyveden. Je to samozřejmě holý nesmysl. Na akci jsem s přáteli z Krnovska vypil dvě piva, což viděli desítky návštěvníků, obsluha byla velmi milá a samozřejmě jsem také vyhověl desítkám žádostí návštěvníků o společnou fotografii,” uvedl politik na svém Facebooku.

Okamura také ve svém videu pivo od Nachmelené opice pochválil s tím, že mu chutnalo.

S pořízením fotografie ovšem měli v Okamurově případě problém i majitelé místního baru s názvem fklidu, před kterým se Okamura vyfotil se svými příznivci. “Slušně vás pane, Tomio Okamura, prosíme, abyste ze svých facebookových stránek stáhl veškeré fotky s logem našeho baru. Nikdo vás k nám na akci nezval a nepřejeme si, abyste vy a vaše strana byli jakkoliv s naším barem spojováni,” píše bar na svém Facebooku.

Podobnou negativní reakci se svou fotkou vyvolal před nedávnem i premiér Andrej Babiš při návštěvě koncertu Ewy Farne. Zpěvačka se následně cítila zneužita.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Novák
Novák
11 měsíců

To spíše vypadá na podporovatele Pirátu = feťáku anarchistu neomarxistu vítaču migrantu !! Hnus !!

jarin
jarin
11 měsíců

Připadá mi to jak diskriminace občana, ani bych si toho loga nevšim,prostě nějaká hospoda . Tady spíš jde o to jak se bude chovat strana se kterou majitel sympatizuje ,kdyby se dostala k moci.
Co takhle kdyby odmítl obsloužit Roma, to by byla pokuta!

Jarda
Jarda
11 měsíců

Hloupost nezná mezí. Myslím tím ten mě dosud neznámý pivovar. Název firmy je dostatečně vypovídající. Naštěstí jsem abstinent.

Josef Mašek
Josef Mašek
11 měsíců

…příště až se budou před Nachmelenou opicí fotit nelegální příchozí migranti, tak chlapečkové z nachmelená opice nebudou smět ANI CEKNOUT, protože by byla Nachmelená opička a její chlapečkové nařčeni z RASISMU, tak příště ať se s nimi fotí MIGRANTI !!!

reklama
4
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x