Princ z ODS ukazuje, jak močí na Šlachtu a jeho Přísahu. Bývalý policista jim pořád leží v žaludku

robert slachta
Bývalý policista Robert Šlachta
Foto: Přísaha
Autor: Petr Karásek7. 9. 2021

Pro mnohé členy ODS je Robert Šlachta stále noční můrou, protože to byl on a jeho tým elitních policistů, kteří shodili vládu ODS v čele s tehdejším premiérem Petrem Nečasem. Od té doby se ODS jako samostatná strana potácí okolo 10 % preferencí a české politice dominuje Andrej Babiš.

reklama

Mladý člen ODS, který se tituluje jako Princ z ODS, zveřejnil na svém Twitteru fotku, na které močí na reklamní billboard Roberta Šlachty a jeho hnutí Přísaha. “Povinná pauza na cestě do Jablunkova. PS: Billboardu jsem si nevšiml. Fakt, přísahám,” napsal u příspěvku Princ z ODS, který je zakladatelem platformy Česko.plus.

Na tento nepovedený vtípek zareagoval i sám Robert Šlachta. “Tohle pošlete každému, kdo si myslí, že existuje nějaká “nová” ODS, která je lepší než byla ta stará ODS,” napsal k fotce na svém Facebooku lídr Přísahy. Už dříve se na adresu Šlachtovy partaje vyjádřil negativně i bývalý premiér Petr Nečas.

Princ z ODS však odmítá, že by močil na Šlachtu. “Mně se prostě strašně chtělo po cestě do Jablunkova na záchod. Nečůral jsem na ten billboard, ale pod něj. Přišlo mi to prostě vtipné. Všichni jsme v té politice vážní, tak jsem si chtěl udělat srandu. Nečekal jsem, že to někdo vezme tak vážně,” uvedl pro CNN Prima News. “Nemočil jsem na pana Šlachtu, močil jsem pod něj. Snad jsem někoho i pobavil,” upřesnil vzápětí.

Faux pas s močením u Šlachtova billboardu však není první kontroverzní věcí takzvaného Prince z ODS. Na rozdíl od svých spolustraníků totiž podobně jako například Piráti podporuje manželství pro všechny.

Na konci dubna, kdy se v Poslanecké sněmovně projednávalo takzvané manželství pro homosexuály, hlasovala ODS pro zamítnuti této novely. Poslanci však návrh, který by umožňoval sňatky pro stejnopohlavní páry, poslali hlasy ANO, Pirátů, KSČM, ČSSD, TOP 09 a STAN do druhého čtení.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jarka
Jarka
9 měsíců

Pouze jeden ódeesesák nic jiného v tom nehledejme. A Šlachta má pravdu. Žádná nova ODS neexistuje! Pouze se přizpůsobila novým časům. A tak Fiala dojí stát skrze svou neziskovku.

jarin
jarin
9 měsíců

A pak, že maj jenom starostu Novotného, ono je tam opravdu sprostých víc. Hnus, ztráta soudnosti, pane Fialo.

Miloš
Miloš
9 měsíců
Reply to  jarin

Novotný by se tam vykakal.

Josef Mašek
Josef Mašek
9 měsíců

Zdar, útvare! Soud zrušil pokutu aktivistovi, jenž si utahoval z policie
2. září 2016 17:02
Okresní soud v Mostě zrušil kvůli promlčení pokutu ve výši osmi tisíc korun, kterou dostal aktivista Tomáš Zelený za urážku policie. Bývalého šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachtu nazval „ušatým traktoristou“ a protimafiánský úřad častoval pozdravem „Zdar, útvare“. Skutek je prý promlčený.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policie-pokuta-za-zesmesnovani-uooz-robert-slachta-aktivista-tomas-zeleny.A160902_165457_domaci_fer ……no a jestliže panu Šlachtovi vadí pozdravení ZDAR ÚTVARE a dožene za to člověka před soud, tak co od takového mstivého urážlivého policajta očekávat

Zdenek
Zdenek
9 měsíců

Jestli močil dlouho a přerušovaně na špičky bot,tak trpí onemocněním prostaty.Mladý člen ODS prostatik …

Novák
Novák
9 měsíců

Je potřeba každo denně bojovat proti Ods Top09 Piratum !!! Každý občan dle svích možností ! Jsou obrovské zlo pro ten to stát !!

Novák
Novák
9 měsíců

Pro všechny slušné občany s mozkem v hlavě musí být Ods nevolitelná tak jako další zlo Top09 a Piráti !!! Prosím všechny bojujme každý den dle svích možností proti těm to 3 stranám !!!

reklama
10
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x