Princ z ODS ukazuje, jak močí na Šlachtu a jeho Přísahu. Bývalý policista jim pořád leží v žaludku

robert slachta
Bývalý policista Robert Šlachta
Foto: Přísaha
Autor: Petr Karásek7. 9. 2021

Pro mnohé členy ODS je Robert Šlachta stále noční můrou, protože to byl on a jeho tým elitních policistů, kteří shodili vládu ODS v čele s tehdejším premiérem Petrem Nečasem. Od té doby se ODS jako samostatná strana potácí okolo 10 % preferencí a české politice dominuje Andrej Babiš.

Mladý člen ODS, který se tituluje jako Princ z ODS, zveřejnil na svém Twitteru fotku, na které močí na reklamní billboard Roberta Šlachty a jeho hnutí Přísaha. “Povinná pauza na cestě do Jablunkova. PS: Billboardu jsem si nevšiml. Fakt, přísahám,” napsal u příspěvku Princ z ODS, který je zakladatelem platformy Česko.plus.

Na tento nepovedený vtípek zareagoval i sám Robert Šlachta. “Tohle pošlete každému, kdo si myslí, že existuje nějaká “nová” ODS, která je lepší než byla ta stará ODS,” napsal k fotce na svém Facebooku lídr Přísahy. Už dříve se na adresu Šlachtovy partaje vyjádřil negativně i bývalý premiér Petr Nečas.

Princ z ODS však odmítá, že by močil na Šlachtu. “Mně se prostě strašně chtělo po cestě do Jablunkova na záchod. Nečůral jsem na ten billboard, ale pod něj. Přišlo mi to prostě vtipné. Všichni jsme v té politice vážní, tak jsem si chtěl udělat srandu. Nečekal jsem, že to někdo vezme tak vážně,” uvedl pro CNN Prima News. “Nemočil jsem na pana Šlachtu, močil jsem pod něj. Snad jsem někoho i pobavil,” upřesnil vzápětí.

Faux pas s močením u Šlachtova billboardu však není první kontroverzní věcí takzvaného Prince z ODS. Na rozdíl od svých spolustraníků totiž podobně jako například Piráti podporuje manželství pro všechny.

Na konci dubna, kdy se v Poslanecké sněmovně projednávalo takzvané manželství pro homosexuály, hlasovala ODS pro zamítnuti této novely. Poslanci však návrh, který by umožňoval sňatky pro stejnopohlavní páry, poslali hlasy ANO, Pirátů, KSČM, ČSSD, TOP 09 a STAN do druhého čtení.

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Jarka
Jarka
8 dní

Pouze jeden ódeesesák nic jiného v tom nehledejme. A Šlachta má pravdu. Žádná nova ODS neexistuje! Pouze se přizpůsobila novým časům. A tak Fiala dojí stát skrze svou neziskovku.

jarin
jarin
11 dní

A pak, že maj jenom starostu Novotného, ono je tam opravdu sprostých víc. Hnus, ztráta soudnosti, pane Fialo.

Miloš
Miloš
6 dní
Reply to  jarin

Novotný by se tam vykakal.

Josef Mašek
Josef Mašek
11 dní

Zdar, útvare! Soud zrušil pokutu aktivistovi, jenž si utahoval z policie
2. září 2016 17:02
Okresní soud v Mostě zrušil kvůli promlčení pokutu ve výši osmi tisíc korun, kterou dostal aktivista Tomáš Zelený za urážku policie. Bývalého šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachtu nazval „ušatým traktoristou“ a protimafiánský úřad častoval pozdravem „Zdar, útvare“. Skutek je prý promlčený.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policie-pokuta-za-zesmesnovani-uooz-robert-slachta-aktivista-tomas-zeleny.A160902_165457_domaci_fer ……no a jestliže panu Šlachtovi vadí pozdravení ZDAR ÚTVARE a dožene za to člověka před soud, tak co od takového mstivého urážlivého policajta očekávat

JARDA
JARDA
10 dní
Reply to  Josef Mašek

Pane Mašku, Nejste vy také aktivista. ?

Zdenek
Zdenek
12 dní

Jestli močil dlouho a přerušovaně na špičky bot,tak trpí onemocněním prostaty.Mladý člen ODS prostatik …

Novák
Novák
12 dní

Pro všechny slušné občany s mozkem v hlavě musí být Ods nevolitelná tak jako další zlo Top09 a Piráti !!! Prosím všechny bojujme každý den dle svích možností proti těm to 3 stranám !!!

Novák
Novák
12 dní

Ods se bojí pana Šlachty a jeho hnutí jako čert kříže ! Dobře vědí že Šlachta za 30 let ve funkci kde pracoval získal dost informací o svinstvech té to …… strany plné darebáku zloděju korupčníku kmotru !!! Je více než nutné aby se Přisaha dostala do Ps a tam byla tou pravou štikou ve smrdutém Odeesackém rybníku !!!

Josef Mašek
Josef Mašek
11 dní
Reply to  Novák

joooo 30 let práce u policie…. Šlachta se tedy podílel na zlikvidování uličních policejních pochůzkářů co fungovali od Rakousko Uherska, policie 30 let přijíždí už k dokonaným zločinům bez prevence a pak teprve vyšetřuje policie občany nechrání a nepomáhá jim a naopak žádá občany o pomoc k dopadení kriminálníků….policejní Šachtové za 30 let zavlekli stát do vysoké kriminality, na ulicích v restauracích se střílí v obchodech vraždí psychopati zákazníky na benzinových stanicích se přepadává a vraždí prodavačky, tělesně slabší žáci ve školách jsou napadáni včetně učitelů, okrádají se a vraždí senioři, vraždí se a znásilňují děti, na soc. sítích stejně jako u západní vatikánské církve kvete od pradávna pedofilie, na ulicích a dětských hřištích si feťáci šlehají fety, po ČR se nekontrolovatelně pohybují kriminální a vyděračské gangy ze zahraničí a Šlachta s tím nic za 30 let neudělal a dnes politicky vydírá ty s nimiž 30 let spolupracoval na devastaci ČR a když má tak bohaté informace jak to že ti co na ně něco ví už nejsou dávno v kriminále…..a dnes by chtěl slibovat a něco napravovat a politické soukmenovce zavírat….no to je fakt sprostá síla !!!!!

Irena
Irena
5 dní
Reply to  Josef Mašek

Pan Šlechta sloužil 30 let u policie ale na útvaru byl kratší dobu,jinak byl policajt jako jiný. Když byl pak na útvaru tak dělal dost. Celé to pak vyšetřování dala policie(kriminallka) Když Šlechta chtěl aby to mohli celé dělá tak se přestal líbit ministru vnitra panu Chovancovy a zrušil útvar a Šlechta odešel

JARDA
JARDA
12 dní

Což o to.Ale voliči se vymočí na ODS. A to bude pak legrace.

Novák
Novák
12 dní
Reply to  JARDA

Je potřeba každo denně bojovat proti Ods Top09 Piratum !!! Každý občan dle svích možností ! Jsou obrovské zlo pro ten to stát !!

12
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x