Starostka z Krkonoš se pustila do ministryní: Děvenky, u nás ne. Foťte se před Penamem

schillerova dostalova
Ministryně z hnutí ANO Alena Schillerová a Klára Dostálová
Foto: Facebook Aleny Schillerové
Autor: Radek Polívka13. 7. 2021

Starostka z Krkonoš rázným způsobem odmítla návštěvu ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové s ministryní financí Alenou Schillerovou. Starostka vesnice Mladé Buky Lucie Potůčková z hnutí STAN kandiduje za Piráty a Starosty i v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny.

Starostka z Krkonoš, jak se sama nazývá na Twitteru, nechce, aby si v její vesnici přijeli dělat ministryně z hnutí ANO předvolební kampaň. “Volala mi sekretářka z ministerstva pro místní rozvoj, že jede paní ministryně Dostálová do regionu a chce se podívat, co jsme vybudovali, což bych ještě brala – je to zastupitelka Královéhradeckého kraje. Ale poté doplnila, že by to byla společná návštěva s ministryní Schillerovou. V ten moment jsem zacouvala a řekla si, že tohle PR nebudu podporovat,” řekla pro server Novinky.

“Tak se ke mně chtějí přijet blejsknout Klára Dostálová z ministerstva pro místní rozvoj a Alena Schillerová z ministerstva financí. Prý že máme krásný projekt z IROP. Nene, děvenky, sami jsme jako obec postavili, sami jsme zařídili a děkovat budeme pouze EU directissimo. Škola je přes léto zamčená a vetřelce do ní nepouštíme. Foťte se před Penamem,” napsala na svůj Twitter starostka Potůčková.

Na pekárnu Penam starostka naráží záměrně z toho důvodu, že tato firma je součástí holdingu Agrofert, který vložil premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš do svěřeneckého fondu.

Starostka Potůčková svým příspěvkem takzvaně zabila dvě mouchy jednou ranou. Zabránila tomu, aby si v jí spravované vesnici udělaly PR ministryně z hnutí ANO a zároveň si před podzimními volbami udělala PR ona sama.

Myslíte, že udělala starostka dobře?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
jarin
jarin
17 dní

Tato zpráva je dost stará a v plné verzi pojednává i o tom, že paní starostka zabránila pořádání oblíbeného festivalu Trutnoff,kam jezdil i prezident Havel anebo třeba herec Piere Brice . Tím se podle mě připojila k rudé radnici v Trutnově, a ukázala, jak má ráda mladé lidi. Festival tedy byl až v Brně. Hlavně když obce křičely a chtěly náhrady ,když se kvůli covidu nerozjely lyžařské vleky a přišly o příjmy. Holt z této oblasti pochází i mlátička poslanec Ondráček a to mluví za vše. PS.: Asi p. starostce dost vynáší to radarové měření ,co má vedle vesnice nainstalované.

Scandaal66
Scandaal66
18 dní

V její vesnici???…Odkdypak paní starostce patří vesnice?…

Václav
Václav
2 měsíců

Choď si pro výplatu ke Krakonošovi . . .

Fico
Fico
2 měsíců

Je to telátko.

Helena
Helena
2 měsíců

p.starostko,jste třída – je dnes málo těch statečných,držte se!!

Lenka
Lenka
2 měsíců

Klobouk dolů paní starostko 😀😀😀

JARDA
JARDA
2 měsíců

Nedá mi to, a po přečtení diskusí na instagramu, , mohu jen doporučit psychiatrické vyšetření . Asi tak.

JARDA
JARDA
2 měsíců

Je to jen ženská , a její stranická ješitnost ji stejně nedostane na kandidátku. A nebo je to závist? Ona je stejná jako ten z Horní Dolní.

Ladislav
Ladislav
2 měsíců
Reply to  JARDA

Nedá mi to, a po přečtení Vašeho příspěvku, mohu jen doporučit psychiatrické vyšetření . Asi tak. Ta paní na rozdíl od Vás není ze stáda…….

Mirek
Mirek
2 měsíců
Reply to  Ladislav

dobře jste mu to napsal. je zde hodně tupých

Abrdy
Abrdy
2 měsíců

tento spusob obou ministrin dělali a budou dělat všichni politici, jen se divím starostce na urovni ruských saních že se chce zviditelnit jako obecná blbka!!

Jarda
Jarda
2 měsíců

Levná reklama. Zaplatila to z vlastního? A to chce mezi ně. Doufám, že jí to pak někdo oplatí stejně. Jak si takových pak vážit? A koho si vlastně dnes vážit? Námořních lupičů a jejich druhů jistě ne!

TomM
TomM
2 měsíců
Reply to  Jarda

Omyl, mýlíte se. Ona jen zabránila tomu, aby si ty dvě Babišovy ministryně( v případě KD spíš “maxistryně”) čerchraly peří nad něčím, pro co neudělaly vůbec nic, o co se nezasloužily. Dostaly přes prsty o venkovské starostky a koblihář to teď nemůže rozdýchat.

Ladislav
Ladislav
2 měsíců
Reply to  Jarda

Paní starostka projevuje jen svůj názor a Vy ji podsouváte reklamu.
A nezáleží na tom z jaké je strany. To vadí jen Vám a to je hloupé.

Ladislav upravil komentář před 2 měsíců
14
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x