Starostka z Krkonoš se pustila do ministryní: Děvenky, u nás ne. Foťte se před Penamem

schillerova dostalova
Ministryně z hnutí ANO Alena Schillerová a Klára Dostálová
Foto: Facebook Aleny Schillerové
Autor: Radek Polívka13. 7. 2021

Starostka z Krkonoš rázným způsobem odmítla návštěvu ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové s ministryní financí Alenou Schillerovou. Starostka vesnice Mladé Buky Lucie Potůčková z hnutí STAN kandiduje za Piráty a Starosty i v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny.

reklama

Starostka z Krkonoš, jak se sama nazývá na Twitteru, nechce, aby si v její vesnici přijeli dělat ministryně z hnutí ANO předvolební kampaň. “Volala mi sekretářka z ministerstva pro místní rozvoj, že jede paní ministryně Dostálová do regionu a chce se podívat, co jsme vybudovali, což bych ještě brala – je to zastupitelka Královéhradeckého kraje. Ale poté doplnila, že by to byla společná návštěva s ministryní Schillerovou. V ten moment jsem zacouvala a řekla si, že tohle PR nebudu podporovat,” řekla pro server Novinky.

“Tak se ke mně chtějí přijet blejsknout Klára Dostálová z ministerstva pro místní rozvoj a Alena Schillerová z ministerstva financí. Prý že máme krásný projekt z IROP. Nene, děvenky, sami jsme jako obec postavili, sami jsme zařídili a děkovat budeme pouze EU directissimo. Škola je přes léto zamčená a vetřelce do ní nepouštíme. Foťte se před Penamem,” napsala na svůj Twitter starostka Potůčková.

Na pekárnu Penam starostka naráží záměrně z toho důvodu, že tato firma je součástí holdingu Agrofert, který vložil premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš do svěřeneckého fondu.

Starostka Potůčková svým příspěvkem takzvaně zabila dvě mouchy jednou ranou. Zabránila tomu, aby si v jí spravované vesnici udělaly PR ministryně z hnutí ANO a zároveň si před podzimními volbami udělala PR ona sama.

Myslíte, že udělala starostka dobře?

Nahrávání ... Nahrávání ...

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
jarin
jarin
10 měsíců

Tato zpráva je dost stará a v plné verzi pojednává i o tom, že paní starostka zabránila pořádání oblíbeného festivalu Trutnoff,kam jezdil i prezident Havel anebo třeba herec Piere Brice . Tím se podle mě připojila k rudé radnici v Trutnově, a ukázala, jak má ráda mladé lidi. Festival tedy byl až v Brně. Hlavně když obce křičely a chtěly náhrady ,když se kvůli covidu nerozjely lyžařské vleky a přišly o příjmy. Holt z této oblasti pochází i mlátička poslanec Ondráček a to mluví za vše. PS.: Asi p. starostce dost vynáší to radarové měření ,co má vedle vesnice nainstalované.

Scandaal66
Scandaal66
10 měsíců

V její vesnici???…Odkdypak paní starostce patří vesnice?…

Václav
Václav
11 měsíců

Choď si pro výplatu ke Krakonošovi . . .

Fico
Fico
11 měsíců

Je to telátko.

Ladislav
Ladislav
11 měsíců

Nedá mi to, a po přečtení Vašeho příspěvku, mohu jen doporučit psychiatrické vyšetření . Asi tak. Ta paní na rozdíl od Vás není ze stáda…….

Mirek
Mirek
11 měsíců
Reply to  Ladislav

dobře jste mu to napsal. je zde hodně tupých

Helena
Helena
11 měsíců

p.starostko,jste třída – je dnes málo těch statečných,držte se!!

reklama
12
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x