TMBK udělal vtip o Drahokoupilovi, co odstoupil ze Survivor. Schytal kritiku, ale vtipy o Zemanovi stejným lidem nevadí

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
drahokoupil survivor
Účastník Survivor zpěvák Vojtěch Drahokoupil
Foto: distribuce TV Nova
Autor: Simona Dvořáčková20. 1. 2022

Tomáš Břínek alias TMBK je internetový autor vtipných koláží na aktuální témata. Jeho většinovou tvorbu tvoří politické koláže, z drtivé většiny pak o prezidentovi Zemanovi nebo bývalém premiérovi Babišovi. Někdy však zabrousí i do společenských témat.

reklama

Na jeho profilu jsme tak mohli v minulosti najít například koláže na neoblíbenou Pavlínu z MasterChefa nebo Nelu Slovákovou. Nyní vytvořil vtip o Vojtěchu Drahokoupilovi, který odstoupil ze show Survivor Česko & Slovensko.

Zpěvák Drahokoupil opustil hru hned v úvodní epizodě reality show Survivor Česko & Slovensko ještě před první soutěží o imunitu kvůli blíže nespecifikovaným psychickým problémům. V jedné ze zpovědí v úvodu první epizody ke všemu zpěvák uvedl, že by rád zjistil, zda je opravdu chlap, přičemž sám vzpomenul, že Survivor by mu mohl v tomto ohledu posloužit místo vojny.

Na paškál si ho za to vzal vtipálek TMBK. Gratuluji k přežití deseti hodin aneb když si spleteš Survivor s Like Housem,” napsal nekompromisně na svém Instagramu. Stejnou koláž poté sdílel i na svém Facebooku.

Za tento vtípek ovšem schytal od fanoušků kritiku. “Opravdu si tu děláte srandu z člověka, který se přiznal ke svým psychickým problémům? Je to super člověk, jeho hudbu neznám, ale slyšela jsem s ním nějaké podcasty, má to hodně v hlavě v pořádku. Panické ataky a deprese nejsou nic, co by si někdo vybral,” napsala například Nikola na jeho Facebooku a vysloužila si zde přes 250 souhlasných reakcí. A nebyla rozhodně jediná.

TMBK si však nemyslí, že by udělal něco špatného. „Nemyslím, že jsem něco přestřelil, myslím, že spíš přestřelil on, když se do něčeho takového hlásil. Místo něj by tam byl určitě rád někdo jiný, kdo by neodstoupil hned v prvním kole. Příště doporučuji nejdříve navštívit psychologa a zjistit, jestli je můj stav na něco takového připraven,“ uvedl pro server Super.cz TMBK.

Spisovatelka Radka Třeštíková poté položila u fotky s koláží na Instagramu rozhořčeným fanouškům otázku. Když jsme u těch nemocí, sranda z nemocného Zemana vadí/nevadí?” naráží Třeštíková na určitou míru pokrytectví fanoušků, kteří běžně konzumují podobně štiplavé vtipy o prezidentu Zemanovi.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x