Andrej Babiš objíždí regiony. Jedna fanynka mu sedla skoro až na klín

vysmaty babis
Premiér Andrej Babiš
Foto: Facebook Andreje Babiše
Autor: Radek Polívka13. 9. 2021

Autogramiády, fotky, fanynky. Jako turné světové hvězdy připomínají obrázky z cest Andreje Babiše po regionech namísto předvolební kampaně premiéra, který má své škraloupy, ať už jde o kauzu Čapí hnízdo či zvládání epidemie koronaviru.

reklama

Obraz Babišovy kampaně, zdá se, že nepoškodil ani emotivní střet s jeho synem. Při nedávné návštěvě v Lysé nad Labem premiérovi jedna z fanynek skočila málem až na klín.

Ne všude byl ovšem doposud premiér Babiš vítaný. Když se vyfotil například na koncertu Ewy Farne, zpěvačka mu napsala, že se cítí zneužita. “Snažím se lidi skrze hudbu spíš pojit a politiku na koncerty netahat. A je mi hodně nepříjemné, že jste ji tam přivedl. Cítím se zneužita,” napsala tehdy Farna pod příspěvek premiéra.

Zatímco se však opoziční koalice mnohdy až příliš soustředí na osobu premiéra, Babiš si jede svou kampaň a hnutí ANO roste v preferencích u všech agentur.

Zamíchat kartami by ještě mohl spolek Milion chvilek pro demokracii, který se zapojil aktivně do předvolebního boje, kdy jeho příznivci přesvědčují voliče, aby volili jednu protibabišovskou koalici, anebo tu druhou.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Petr
Petr
9 měsíců

Vulgární plácání opofanatiků bez mozků nahání Babišovi preference. Měli by radši zatlačit na opozici, aby konečně začala pro národ a tím pádem pro sebe něco dělat.

Miroslav
Miroslav
9 měsíců

skoda ze ho nezasedla zena formátu H. Růžičkové. Byl by pokoj.

Bery
Bery
9 měsíců

No nevím, fanynka a její soukoblih nevypadají zrovna jako tvůrci našeho HDP. Jinak Babiš se bojí lidí, jezdí jen na tajno, s komparsem a ochrankou a spoléhá že se tam nějaká ta kobliha na vyfocení nachomejtne, což bude i tento případ. Nebo někdo znáte jeho program volebních mítinků? Na webu nebo FB ani jiných sítích nic nemá, když se dotážete jejich volebního manažera neodpoví. Je to nastajaščyj gerój ten Andrej.

Ladislav
Ladislav
9 měsíců
Reply to  Bery

Ty jseš taky koblih, spíše jitrnice.

Jaroslav
Jaroslav
9 měsíců

stb babis vi ja na obycejne lidi a udelat z nich mysi aby sli za svym krysarem ten si necha vypichnout i oko kdyz to bude slouzit veci naivni trollove to jsou jeho lidi ten vzdelane chytre a slusne lidi nenavidi ty by ho neposlouchali a vse se da penezmi uplatit i pruz.agentury a znicit cr je malickost bude mit sve nakradene firmy a lidi at se treba pasou babis je zlo poslane na cr dablem jestli ve zkousce obstoji zatim ma dabel navrch ale zalez jestl chceme zit z dablem nebo zkousku vyhrat a poslat ho do vezeni

Ladislav
Ladislav
9 měsíců
Reply to  Jaroslav

Nauč se psát,chytroline .

fic
fic
9 měsíců

Už aby ho zvolili.
Těm co sedí na penězovodech, nebo závistivcům a nepřejícím, to sice moc nevoní, ale na těch svět nestojí.
Než aby tam všade nalezli fialové s dredárema a těma ostatníma mlsounama, tak ať je to raději při starém…

Dana
Dana
9 měsíců

To je jasné, že ANO vyhraje volby, kdo by volil ty šašky a nabubřelce co jdou jen a jen po Babišovi….Český národ, si vždy bránil své vyvolené….dnes máme úspěšného muže, který má největší podniky u nás a komu se toto nelíbí a viděl by tam cizince, ať si ječí, my máme volby….naše našim….

Jan
Jan
9 měsíců
Reply to  Dana

Podle žvástů se řadíš mezi kašpary z Burešovic chlíva. Odporná sebranka!

Jitka
Jitka
9 měsíců
Reply to  Dana

Tak bacha, někteří vyvolení skončili na hranici.

reklama
10
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x