Laura a Martin z Love Islandu se zasnoubili. Pár ukázal všem, že velká láska může vzejít i z televize

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
martin a laura dnes
Martin a Laura z Love Islandu
Foto: distribuce TV Nova
Autor: Simona Dvořáčková30. 5. 2022

Byla to láska na první pohled už od začátku Love Islandu, kdy se Martin a Laura poprvé potkali. Spolu po boku prošli od úplného začátku všemi nástrahami produkce a dokráčeli si po osmi týdnech společného žití ve vile k zasloužené odměně dva miliony korun. Že nešlo jen o výhru finanční, dokazují Laura a Martin dnes, kdy se před pár dny zasnoubili.

reklama

Slovensko-český pár by se v normálním životě jen těžko potkal, natož dal dohromady. Účast v první sérii reality show Love Island, kterou vysílala TV Nova z exotické Dominikánské republiky, je pro ně výhrou hned několikanásobnou.

Zhruba půl roku po skončení show se vítězný pár dostal do další životní fáze. “Maminko, tatínku bude Svatba! Řekla, ANO!” pochlubil se nadšeně Martin Kulhánek fotkou na svém Instagramu, kde v pokleku žádá Lauru Chlebetovou o ruku.

Někdo by si možná řekl, že jde jen o hloupou reality show z televize, ve které se střídají potenciální partneři jak na běžícím páse, ale tomuto páru přinesla lásku a s trochou štěstí do budoucna i spokojený manželský život. Vztah Martina a Laury je přirozenou reklamou pro další sérií, kterou TV Nova plánuje pravděpodobně opět letos na podzim.

Laura a Martin však nejsou jediní, společný život stále udržují i Gabriela Gašparová a Petr Havránek, tedy pár, který žil ve vile po boku Martina a Laury a skončil na druhém místě. Naopak třetí pár Nikol Treterová a Vilém Šír se rozešli, ale tak tak to chodí i u běžně vzniklých vztahů – vždycky to prostě nevyjde.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x