Muž převlečený za ženu dobývá se svým klipem Youtube. Zpívá o tom, jak ho chtějí chlapi a slintají jako pes

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
slaytiiina
Slovenský umělec Slaytiiina, který se stylizuje do ženy
Foto: se souhlasem @slaytiiina
Autor: Simona Dvořáčková1. 4. 2023

Kontroverzní slovenský umělec, který si říká Slaytiiina, natočil nedávno stejně tak kontroverzní klip o tom, jak ho chtějí chlapi. Klip má za 13 dnů na Youtube už přes 140 tisíc zhlédnutí, což lze považovat za úspěch.

reklama

O Slaytiiině napsal dříve již server Refresher. Pravé jméno umělce je Adam Nemeček a svou kontroverzí si vydělává i tisíce eur měsíčně. “Adam Nemeček si své internetové alter ego Slaytiiina vytvořil před více než třemi lety, když si prý uvědomil, že na slovenské scéně není žádný kontroverzní a barevný tvůrce, který by pobíhal po ulici s make-upem, parukou a v ženských šatech,” píše Refresher.

Umělec vystupoval také ve známé soutěži Česko Slovenské má talent, se svým vystoupením však přes porotu v čele s jinak velmi tolerantním Jaro Slávikem, který mu udělil dokonce křížek, neprošel.

A takhle vypadá Adam Nemeček civilně, když zrovna není Slaytiiinou, kterou jinak sleduje na Instagramu přes 86 tisíc sledujících, což není ani zdaleka zanedbatelné číslo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený S L A Y T III N A (@slaytiiina)

Jeho nový videoklip má název Chlapi Chcú Môj A$$ (přeloženo redakcí – zadek), který má několik vtipných rýmů. “Ass, chlapi chcú môj ass. Chceli by ho zjesť. Slintáš ako pes, keď idem hore bez,” zpívá například umělec v klipu. Ať si o námětu a celé stylizaci můžeme myslet, co chceme, tak nelze upřít, že píseň je určitým způsobem chytlavá a své publikum, které miluje podobné kontroverze, si najde.

O tom svědčí i to, že píseň se již chytla do trendů na populárním TikToku, kde už na tuto skladbu vytvářejí svá vlastní videa uživatelé této sociální sítě.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x