Místo zásnub rozchod. Miss Kočendová se rozešla se svým potetovaným kadeřníkem

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
kocendova laky royal
Miss Natálie Kočendová a kadeřník Laky Royal už pár netvoří
Foto: se souhlasem Natálie Kočendové
Autor: Simona Dvořáčková18. 6. 2022

Miss Natálie Kočendová oznámila na Instagramu rozchod s přítelem Lukášem, který je známý pod svou profesní přezdívkou Laky Royal. Pár před dvěma lety čekal miminko, krásná miss však v 6. měsíci potratila.

reklama

Natálie Kočendová a potetovaný kadeřník Laky Royal plánovali zásnuby, ale přišel rozchod. “Touto fotkou jsme Vám chtěli oznámit zásnuby. Osud tomu chtěl jinak. Naše cesty se už nějaký čas zpět rozešly. Dále pokračujeme jako přátelé a jsem Lukymu za vše VELMI vděčná,” uvedla Natálie na svém Instagramu.

Podle milých slov, která Natálie svému expartnerovi věnovala, proběhl rozchod v kamarádském duchu. “Po rozchodu se vždy ukáže pravá tvář, ty jsi mi ukázal, že jsi opravdu jeden z nejlepších lidí v mém životě. Vždy tady budu pro Tebe,” napsala zde dále Natálie.

Vřelá slova poslal Natálii i kadeřník Laky. “Přesně tuhle fotku jsem chtěl dát ven, když jsem Natálku požádal o ruku! Byl jsem oslepen Láskou a díval jsem se pouze mým směrem! Byl jsem sobecký a myslel jen na to co chci Já! Neuvědomoval jsem si, co vůbec Natálka od života chce, ale nakonec si uvědomíte, že Natálka vyhrála Světovou soutěž, má před sebou tolik práce a kariéru, má plány a cíle, proto máme každý jiné priority, že jsme se rozhodli jít každý svou cestou,” napsal ke stejné fotce na svém profilu.

Také Laky potvrdil, že rozchod proběhl v přátelském duchu. Co znamená rozchod? Nenávidět osobu, se kterou jsem léta žil? Ukončit kontakt? Ne! Jde to i jinak! Jsem vděčný, že se rozcházíme v přátelském duchu, plní lásky a soucítění, vzájemné podpory k druhému,” píše dále potetovaný kadeřník.

V září 2020 zasáhla pár smutná událost, kdy bohužel Natálie potratila v 6. měsíci těhotenství. Rozchod je tečkou za jejich společným a zajímavým příběhem.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
💬 komentářů
Seznam DiskuzeVstoupit do diskuze
👈
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x