Pavel Novotný zná šikanované reportéry ze strany Nory Fridrichové. Pokud někdo před poradou zvrací, je to oběť, píše

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
pavel novotny
Celebrita Pavel Novotný
Foto: se souhlasem Pavla Novotného
Autor: Simona Dvořáčková1. 3. 2023

Pavel Novotný vyvolal nedávno pozornost svými twitterovými příspěvky, ve kterých svými slovy potvrdil, že někteří podřízení Nory Fridrichové měli trpět před poradou zvracením. Známá osobnost tvrdí, že se v takovém případě jedná o oběti Fridrichové.

reklama

S informací o tom, že bývalí podřízení šéfky pořadu 168 hodin trpěli pravidelným zvracením před poradou, přišly před pár dny Seznam Zprávy. “Všichni chodili do práce, na poradu, a bylo jim špatně z toho, co bude. Normálně jsme ráno před prací zvracely,” shodují se podle zmíněného serveru dvě bývalé reportérky.

Novotný ve svém příspěvku na Twitteru mimo jiné poukazuje na to, že případy šikany v redakcích jsou stále tabuizovány a oběti se bojí promluvit. Upozornil, že se jedná o závažný problém a je třeba mu věnovat pozornost. Jeho příspěvky na Twitteru vyvolaly silnou odezvu a mnoho lidí vyjádřilo podporu Novotnému a jeho výzvě ke změně.

V dalším svém twitterovém prohlášení naznačil, že některé z údajně šikanovaných zná osobně. “Vím o obětech Nory Fridrichové, které byly bytostně přesvědčeny, že by se za ně zaměstnavatel nikdy nepostavil. Že je “to” neporazitelné. Za tyhle lidi jsem moc rád, že se děje to, co se děje,” napsal dále. “Lidé, kteří před poradou zvracejí, pro mě jsou oběti,” dodává Novotný v posledním příspěvku.

Příspěvky však vyvolaly i kritiku a diskusi ohledně toho, zda je správné taková témata vůbec řešit na sociálních sítích a zda by neměla být tato situace řešena jinými způsoby.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x