Narcos Slovensko má rozuzlení. Obchod s drogami se u influencerky Plačkové neprokázal

Magazín
Ze společnosti, celebrity a zajímavosti.
queen plackova
Influencerka Zuzana Plačková
Foto: se souhlasem Zuzany Plačkové
Autor: Simona Dvořáčková17. 5. 2022

Kauza Zuzany Plačkové a jejího manžela Reného Strausze, která byla mediálně přezdívaná i jako Narcos Slovensko, má zajímavé rozuzlení. Slovenská generální prokuratura nyní zrušila vůči influencerce a jejímu manželovi všechna obvinění.

reklama

Loni na podzim média zaplavily šokující záběry influencerky Plačkové a jejího manžela, které odvádí z jejich domu policie v poutech. Pár měl být podle policie zapojen do organizované skupiny překupníku a distributorů drog. Policie měla zejména podezření, že René Strausz působí při distribuci drog jako spojka do vyšší společnosti.

Manželé byly po krátké chvíli propuštěni na svobodu, ale jejich trestní stíhání nadále pokračovalo. To zastavila až dnes podle informací serveru Topky.sk generální prokuratura Slovenské republiky.

Zuzana Plačková se proslavila účastí i v u nás vysílané reality show Hotel Paradise a na Instagramu jí sleduje přes 850 tisíc lidí. Jedná se tedy o vůbec nejsledovanější ženskou influencerku na Slovensku.

Pár si právě užívá dovolenou v Turecku, influencerka však i tak na pro ni šťastnou chvíli bleskově zareagovala. “Odpouštím vám za všechny ty hnusné řeči a konspirace, které jste nám věnovali v posledních měsících. Na nikoho se nezlobím, aspoň se lidé ukázal,” vzkázala na svém Instagramu kritikům

Influencerka Plačková si tak může nadále naplno užívat své bezúhonnosti a těšit se na veselejší momenty života, jako je například příchod prvního potomka, kterého momentálně čeká se svým manželem Reném.

reklama
Přidejte si instantní zprávy na domovskou stránku Seznam.cz
Diskuze ke článku
Zapnout upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Napište svůj názor do diskuzex
()
x